Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A két Titanic filmből melyik...

A két Titanic filmből melyik jött ki előbb?

Figyelt kérdés

Van az a (számomra bénább) Catherine Zeta-Jones-os verzió, meg van ugye a James Cameron film, ami azért jóval népszerűbb, és azt hiszem mindkettőt 1996-osnak írja a wiki.

Amúgy szerintetek melyik a jobb?



2022. dec. 27. 22:15
A kérdező szavazást indított:
James Cameron filmje jobb
A kevésbé népszerű film jobb
18 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Azért én a helyedben csak rákeresnék újra, azért amikor a google 1. találata megadná a választ, akkor elég értelmetlen kiírni egy kérdést.
2022. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy Te mit néztél a Wikipédiában, de James Cameron filmje 13 hónappal később, 1997 decemberben jelent meg!

Amúgy Cameron filmje tényleg jobb: több helyett csak 1 szerelmi szálra épít, a többi jelenetet a hajó útjába és katasztrófájába fekteti, így hozza egyensúlyba a romantikát és a részletek átfogó kiemelését, illetve a látványvilága is jobb lett, abszolút kiemelkedő film!

Azért a Catherine Zeta Jones -féle se rossz, de az inkább csak egy egyszerű délelőtti filmajánló, hogy legyen mivel elütni az időt, közel sem ugyanaz a színvonal!

2022. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%

Számomra mindkét Titanic film béna. Konkrétan utálom.😝😝

Amúgy a Catherine Zeta-Jones-os volt előbb.

2022. dec. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vág ez ide, de ha jól tudom egy Danielle Steel regény alapján készült filmben is szerepel a Titanic és a katasztrófa is, bár ez nem biztos, lehet csak nagyon hasonlít.
2022. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!