Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kultik csepel moziban...

A kultik csepel moziban nagyon kicsik a termek és a vetitők?? Hétvégén mennénk moziba és a csepeli lenne közel, vagy még a lurdy mozi, melyiken hol jobb??

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 12:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát attól függ melyik teremben van a vetítés

az 1-es szerintem bőven elég nagy.

2-es olyan közepes méret

4-5 meg tényleg elég kicsi.


bár 2-3-4 között 1-1 sorral csökken, érzetre mégis sokkal kisebb lesz, viszont a cinema city (camponába mondjuk) a kistermek is kicsik.

Lurdyt annyira én nem szeretem...

2022. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A lurdyt miért nem szereted? A west end cinema city tudsz véleményt alkotni?
2022. dec. 29. 13:01
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom melyik kerültből vagy, de én pl az Allee cinema city-t merem ajánlani illetve aréna plázába a cinema city-t, de utóbbiba is vannak kistermek, tehát ha a film már jó ideje megy a moziba, tuti kisterem lesz bárhová mész.

Lurdyt nem szeretem, mert olyan fura nekem a szék elrendezés, nem ízlik a pop corn sem a nacho meg nem tudom, egyszerűen nekem nyomasztó az a hely és nem finom a büfés kaja sem, ezért ritkán járok oda mozizni, idén szerintem csak 1x voltam ott.

West End-be közepes méretű termek vannak, oda azért nem annyira szeretek menni, mert kocsival elég rossz odamenni és a parkolójuk sem tetszik, na meg a 3.-n van a mozi, de egyébként ha neked a west end jobban útba esik nyugodtan mehetsz oda is.

2022. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb amúgy a csepelibe jártam, mert közel van, olcsó és finom a büfés árú, törzsvendég voltam ott :)

Campona kicsit kiesik nekem, Allee és Aréna a favorit.

2022. dec. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kispesti vagyok, a csepeli mozi parkolás szempontjából azért jó mert ingyenes és a pláza parkolójában mindig van hely és sok jó véleményt olvastam róla. A film a 4-es terembe menne, olyan személyt viszek aki még életébe nem volt moziba és ha nagyon kicsi valójában a terem nem csalódna?
2022. dec. 29. 13:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen a parkoló az valóban ingyenes, bár csúcsidőbe azért rendesen teli van, de körülötte is meglehet megállni pár helyen.

Lurdyba, ha jól emlékszem 2 óra ingyen van.

Camponába szintén ingyen van a parkolás.

Allee-nél meg Arénába azt hiszem kapsz pár órát ingyen (3-t azt hiszem), ha érvényesíted a parkolójegyed a mozi pénztárnál.

4-es terem elég kicsi a csepelibe, nekem a 3-s is már lélektani határon volt.

Akivel mész, ha nem szereti a nagy tereket meg a sok embert, akkor jó lehet, de nagy élményre nem lehet számítani.

2022. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De hozzáteszem, ezek csak az én személyesem tapasztalataim és véleményem!

Lehet más ember máshogy látja.

Biztos van akinek a lurdys kaja meg elrendezés jobban tetszik.

Csepeli kis barátságos

Campona nekem világvége érzés.

Aréna & Allee jók :)

2022. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Értem! Akkor a vetítő kicsi nyílván. Te hová vinnél valakit aki most menne először moziba és hogy nagyon élvezze??
2022. dec. 29. 13:27
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy gyereket akarnék vinni vagy nőt vagy felnőttet.

Gyerek esetében a csepeli is ideális hiszen ő neki az is nagynak hat.

Ha nőt kéne vinnem akkor aréna vagy allee.

Ha csak egy felnőtt haverommal vagy szülő vagy nagyszülő akkor kb mindegy, de talán akkor nem a csepeli 4-es termét játszanám be.

2022. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem, és koszi a válaszokat!!
2022. dec. 29. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!