Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ez a Wednesday őrület...

Mi ez a Wednesday őrület világszerte? Tényleg annyira jó sorozat?

Figyelt kérdés
A főszereplő csaj is egy csapásra sztárrá vált tőle. Amúgy szimpi a csaj és jól is játssza a szerepét állítólag. 40-es krapekként érdemes vele tennem egy próbát?

2022. dec. 30. 21:11
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nos, megnézte az első 2 részt és tényleg egész jó. Érződik, hogy Tim Burton is részt vett a készítésben és sikerült vissza hozni azt a groteszk humort ami a 90-es évekbeli Addams Family filmekben is megvolt.


A főszereplő lány tényleg jól játszik benne és a mellékszereplők is rendben vannak szerintem. A Gomez Addams-t játszó Luis Guzmán-t sokan kritizálták, hogy nem annyira illik a szerepre, nyilván egészen más karakter mint amit Raúl Julia-tól megszokhattunk, de azért nem mondanám rossznak. A korai Addams Family képregényekben is ilyen kövérebb Gomez szerepelt.

2023. jan. 2. 02:33
 12/19 anonim ***** válasza:
66%

Én nem csalódtam benne, főleg Tim Burton munkája miatt. Kellemes alkotás volt, így fogalmaznék, ez legalább nem valami agymosó, politikailag látványosan részrehajló baromság volt, mint Nexflixes sorozatok legnagyobb százaléka.

Csak a majomkodó, figyelemhiányos csitriknek ajánlom, hogy álljanak le a “naggggyonmenci naggggyongót” ruhák vásárlásaival. Lassan nekünk, valódi alternatív embereknek nem marad semmi a boltokban.

Remélem, mihamarabb visszatalálnak a rózsaszín Barbie szekcióhoz.

2023. jan. 7. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
83%
Gyerekeim nézik. En csak 2 részt bírtam ki. Inkabb elkezdtem nezni a Perifériát. Eddig jo 🙂🙂 40/no
2023. jan. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is jó sorozat

És rengeteg embernek tetszik

2023. jan. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

A 10 éves kislányom kedvence. Már annyiszor látta, hogy a szereplőkkel együtt mondja a szöveget.

Szerintem épp csak elmegy, de valószínűleg nem én vagyok a célközönség. :)

2023. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
95%

Ez egy szánt szándékkal családbarát sorozat, amit gyerekkel, nagymamával, fiatalabb testvérrel is meg lehet nézni, ahogyan már a kezdetektől ez volt az összes Addams film funkciója.

Én így álltam hozzá, és kíváncsi vagyok a folytatásra.

A főszereplő Jenna Ortega valljuk be, korántsem akkora korszakalkotó csodagyerek, ahogyan egyesek beállítják, de teljesen rendben volt a játéka, és végre egy kedves személyiségű, alázatos fiatal lány van reflektorfényben, nem valami nagyképű affektácska. Természetesen az is előny volt, hogy hasonlít Christina Riccire, akinek nevéhez fűződnek a legjobban sikerült Wednesday alakítások.

Szóval aki valami Mariana-árok mélységű trancsír thrillert várt, nyilván elég nagyot koppant.

2023. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok mit tudnak ebből még kihozni a 2. évadban. Szerintem már nehéz lesz, hogy ne tűnjön erőltetettnek.
2023. jan. 9. 07:41
 18/19 anonim ***** válasza:
84%
Én már negyedjére vagy ötödjére kezdtem el nézni, és még mindig tetszik. Nagyon várom a 2. évadot. Kíváncsi vagyok milyen lesz😍.
2023. jún. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Te nem krapek vagy, hanem egy pojáca.
dec. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!