Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shameless lezárásához mit...

Shameless lezárásához mit szóltok? (szégyentelenek)

Figyelt kérdés
tavaly ősszel kezdtem el nézni a sorozatot, ma fejeztem be, szerintetek a lezárás méltó volt a sorozathoz? ti mit gondoltok?

2023. jan. 4. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
2%
Nem láttam.
2023. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fiona-t visszahozhatták volna az utolsó részre, hogy mi van vele.
2023. jan. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#2

igen ezzel egyetértek, de szerintem a színész nem vállalta bár fene tudja, őt énis hiányoltam, főleg mikro Frank beszélt a gyerekeiről akkor nem mondott Fionáról semmit! de egyébként én még pár karaktert az utolsó részekbe szívesen láttam volna, például Karen vagy Mandy, vagy Frank első szülött lánya, de lehetne még jópár laraltert felhozni

2023. jan. 4. 20:31
 4/7 A kérdező kommentje:
karaktert felhozni*
2023. jan. 4. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Tervben volt Fiona jelenete, de a színésznővel nem tudták a forgatást megoldani, ezért kimaradt. Az utolsó évadot még a pandémiás korlátozások alatt forgatták.

[link]

2023. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon nem tetszett, ez az utolsó évad nagyon sűrű volt, túl sok történés, és ezek a véletlenek...hát olyan érzésem volt mintha "na ezt le kell zárni gyorsan" téma lenne, szomorú vagyok mert nagyon szerettem a sorozatot. :(
2023. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6

igen ebbe egyetértek, ez teljesen jogos!

2023. jan. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!