Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van még a Reszkessetek Betörők...

Van még a Reszkessetek Betörők c. filmhez hasonló komédia?

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen megnéztem volna - még nem láttam -, de mivel egy, az egyes jeleneteiről készült paródiához érzékeny emlékeim kapcsolódnak, így nem merem...

Autistának vallom magam, alapvetően is sajnos sok - majdnem minden - téma közvetlenül/közvetetten lelki zaklatottságot kelt bennem, főleg, mióta kisiklott az életem; Többek között:

- erőszak, fizikai fájdalom naturalista megjelenítése (FŐLEG ártatlanok esetében)

- fegyverek, gépfegyver hangja, torkolattűz látványa

- halál

- szerelem, bármi szerelemhez/párkapcsolathoz köthető dolog

- túszdráma


Valószínűleg egyedül a komédiák egy szűk körére korlátozódott a tűrőképességem, kevés kivételtől - pl. "A találmány" - eltekintve.


Nekem egyedül a Reszkessetek Betörők és a Pénznyelő c. filmek jutottak eszembe, !DE! - és ez valahol már idegtépő - ezekhez olyan emlékek kapcsolódnak, amiket nem akarok felidézni.


Valaki esetleg tudna mégis valami filmet ajánlani - egy ZS kategóriás is már megteszi :( - ami ebbe a szűk kritériumba beleillik?



2023. jan. 4. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
A Begotten c. film hasonló.
2023. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hull a pelyhes
2023. jan. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Reszkessetek, betörőknek van 5 folytatása is. Bár ezek nem komédiák, paródiák, csak sima vígjátékok.
2023. jan. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a manó. Van benne egy pici szerelem, de csak egy halvány mellékszál, nem hiszem, hogy feldúlna. Aranyos film.

Esetleg még: Annie, Huncutka, Télapu.

Szerelmi szál ugyan van, de finoman ábrázolva, ha ez nem zavar.

Néhány klasszikus régi magyar gyerekfilm: Keménykalap és krumpliorr, Égigérő fű.

2023. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Télapu, Grinch.
2023. jan. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!