Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Démonok Között filmekből...

A Démonok Között filmekből ismert Warren házaspár, akik a valóságban is léteztek, két rohadt nagy szélhámos?

Figyelt kérdés
Akiknek végül öregségükre bejött a nagy mestertervük, mert jó sok pénzért el tudták adni a kamu ördögűző sztorijaiknak a megfilmesítési jogát.
2023. jan. 9. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Úgy tudom ők nem szélhámosak.
2023. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Mellesleg rég meghaltak
2023. jan. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Azért akik azt gondolták, hogy a Démonok között filmek pont úgy történtek meg kockáról kockára a valóságban is, azok meg is érdemelték, hogy át legyenek verve.
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Amerikáról van szó ott barmiféle hülyeség miatt megúsztak gyilkosságokat is. Például az autók vissza pillantó tükrére azért van írva hogy a tárgyak közelebb vannak mint amennyire látszanak a tükörben mert az USA ban egy intézkedő rendőrt így ölt meg valaki és ezen indok miatt felmentették
2023. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, elég kétesélyes a hitelességük. Én hiszem hogy valódi démonűzők voltak, viszont jó párszor hazudtak a nagyközönségnek, amivel szerintem elvesztették a hitelességüket. Az ügyeik is elég kétértelműek, a Démonok között 2 sztorija is pl full kamu szerintem ha jobban utánaolvasol.
2023. máj. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!