Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pár éve láttam egy filmet, de...

Mókuspogácsa kérdése:

Pár éve láttam egy filmet, de a címe nem ugrik be. Valaki felismeri?

Figyelt kérdés
Annyi rémlik belőle, hogy egy kommandós, vagy FBI-os pasi lemegy a háza pincéjébe, ahol megkötözve találja a feleségét. Kap egy telefonhívást, hogy válasszon, vagy lelövi a feleségét, vagy a kollégái halnak meg. A felesége hal meg, ennyire emlékszem csak. Köszi ha valaki ráismer ennyiből

2023. jan. 9. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez úgy tűnik, mint a "Phone Booth" című film. Ebben a filmben egy PR ügynök, Stu Shepard (Colin Farrell) az utcán állva, egy telefonfülkében van kénytelen lelövetni a feleségét, hogy megmentse a munkatársait. Aztán kiderül, hogy az egészet egy pszichopata játéka volt, aki a telefonfülkéből figyelte őt.
2023. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem! Ez pincében játszódik, még annyi ugrott be, hogy le kell kapcsolnia a villanyt, a feleségének a szíve helye ki van jelölve, hogy oda célozzon, és valami olyasmit súg a fülébe, hogy nem lesz semmi baj... aztán puff..
2023. jan. 9. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
#1 tök más volt abban is a sztori mint amit leírtál.
2023. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy elég kevés infó ez így.. de annyit tudok hogy pincében kezdődik, nem fülkében.
2023. jan. 9. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!