Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Sisi sorozatnak lesz még...

Anna0806 kérdése:

A Sisi sorozatnak lesz még folytatása?

Figyelt kérdés

Igazából megvagyok nélküle is, ez nem az a sorozat volt, ami az egyik legnagyobb kedvencem lett. De be kell vallanom, bár sokan szidják, nekem tetszett. A Jannik Schümann&Dominique Devenport féle változatra gondolok. Tulajdonképpen úgy vagyok vele, hogy ha nem nézzük a történelmi átírásokat, ami valljuk be sok volt, akkor szerintem egészen élvezhető volt. A második évad utolsó része van már csak hátra és, ahol most tart a sztori nem akarom elhinni, hogy ez a vége. Aztán kitudja. Mielőtt pedig bárki nekem esne, hogy ez a sorozat milyen gáz, láttam most pár napja a tvben a Romy Schneider féle filmeket is és az is tetszett. Bár van különbség igen sok a kettő között. Na mindegy. Aki esetleg kedvelte ezt a sorozatot és nézte, az tudja esetleg, hogy készült-e/készül-e harmadik évad vagy van-e valami hír, bármi a sorozatról ilyen téren? Előre is köszönöm.


Ó és így utóirat gyanánt: tisztában vagyok vele, hogy sok köze nincs az eredeti történelemhez, de ha az ember tud elvonatkoztatni szerintem élvezhető, szóval ilyen téren és, olyan téren, hogy a Romy Schneider féle a jobb nem kérek kommenteket. És ez nem bunkóság vagy valami, nem az, hogy nem bírom a negatív kritikát, szimplán olvastam véleményeket a neten és ott mindenki ezeket emeli ki, amiket most leírtam. Ezt köszönöm, ha a válaszolók megértik.



2023. jan. 10. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2023. jan. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Én is tudni szeretném, hogy lesz e még folytatása, de lehet kiderül nemsokára. Az utolsó rész van hátra, félek megnézni, mert lehet a végén megölik Sisit. Ha történelmi vonatkozásból nézzük, akkor az élete így ért véget, lehet a sorozat is.

Az nagy törés lenne. Nekem nagyon megtetszett. Tegnap este jártam a majdnem csóknál este Andrássyval, nem gondoltam hogy ennyit előrehalad a történet, de simán el tudom képzelni, hogy ennyi a sztori, és be van fejezve a sorozat.


De nekem nagyon tetszik! És az Andrássyt alakító színésszel is be vagyok zsongva, de nem tudom, változik e a véleményem,ha megnézem az utolsó részt.

Igazából én senkitől nem hallottam erről a sorozatról, nagyon értékeléseket, meg hírverést se láttam körülötte, most hogy befejezem, látom,hogy amúgy decemberben adták ki a 2.évadot, azt hittem, már régebben.

Én úgy kezdtem el nézni ezt a sorozatot, hogy érdekelnek az ilyen időben, ilyen kosztümökben játszott filmek, és Sissi életének bármilyen feldolgozása is. Nem volt semmilyen előítéletem, csak hogy kicsit véres az én ízlésemnek...a történelmi eltéréseket se nézem. Oké,hogy igazából nem volt semmi köztük Andrássy Gróffal a valóságban(spoiler: ebben a soriban viszont igen) de nekem így is nagyon tetszett, ahogy a filmben alakították.

2023. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval nekem nagy kedvencem lett
2023. jan. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amúgy van egy másik Sissis feldolgozás is, ami még frissebb, és csak egy évada van, A császárné.


Nekem az is kedvenc

2023. jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Sziaa

Jannik tegnap posztolta instán hogy lesz 3.évadja :D

2023. ápr. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
DECEMBER 1 JÖN A 3. ÉVAD GYEREKEK annnnnyira vároooooom
nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem bírok addig várni 😫
nov. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!