Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Harry Potter vagy Stranger Thing?

Harry Potter vagy Stranger Thing?

Figyelt kérdés

Melyiket szereted jobban?


Me: Harry Potter


(Ez csak egy kérdés vagy is én csak tudni akarom hogy ki melyiket szereti jobban)



2023. jan. 15. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%

Stranger things jobb.

Harry Pottetrt ki nem állhatom de egyébként a két film/sorozat teljesen más jellegű.

2023. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem a Harry Potter sokkal jobb, én nem értem a Stranger Things körüli felhajtást, nem rossz, de nem is annyira jó, mint amekkora hypeot kap.
2023. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Stranger Things
2023. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Harry Potter
2023. jan. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
ST
2023. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Régen HP-s voltam, most már a Stranger Things-t jobban szeretem.
2023. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Mindegyiket szeretem. Amikor a Stranger Thingsnek van épp új évada, akkor az köt le jobban, de a Harry Potterre meg mindig máskor vevő vagyok. Ha muszáj lenne választani, akkor a HP, de könyv formában.
2023. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
Stranger things engem nem kötött le, Harry Potter viszont nagyon ütős.
2023. jan. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak egy évada lenne, akkor nekem a stranger things jobban tetszene,viszont (számomra) évadról évadra veszít az élvezhetőségéből. Manapság talán minden eddiginél nagyobb verseny megy a nézettségért a netflixnek hála, ahol nem elég ha rekordokat dönt egy sorozat nézettsége, de új nézőket is be kell vonzania, különben elkaszálják. Ezért hatásvadász és sablonos lesz egy csomó sorozat idővel, a stranger things pedig nem különb. Nem magán a sztori van a hangsúly, hanem azon, hogy legyenek benne "menő" jelenetek, amiket fel lehet tölteni tiktokra, legyen minden évadban valami szerethető karakter akit kinyírnak az utolsó részben a sokkhatásért, legyen minden irreleváns szereplőnek a fő történet szempontjából valami abszolút felesleges sztoriszála, egyrészt hogy ennek a szereplőnek a rajongói posztoljanak róla a neten, másrészt meg több sztoriszál = több ok arra hogy valaki elkezdj nézni a sorozatot. Egy idő után ez unalmassá válik, ráadásul a mű rovására megy. Ugye nemigazán tudsz valami értékeset alkotni, ha annyi sablont kell belesürítened a történetedbe, amennyit emberileg csak lehetséges..


A harry potter viszont egy koherens történet; csak az van benne ami szolgálja is a fő cselekményszálat valamilyen módon.

2023. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelműen Harry Potter.
2023. jan. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!