Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sebastian Croftot szerintetek...

Sebastian Croftot szerintetek ki fogják rúgni a Heartstopperből, mert szinkronhang a Hogwarts legacyban?

Figyelt kérdés

A twitteren ugye most nagyon betámadták, mert kiderült, hogy ő is adja a hangját bizonyos karaktereknek. Már bocsánatot is kellett kérnie.

Ezért szerintetek kirúghatják?

Szerintem ő a legcukibb srác a castban, én nem akarnám, hogy kitegyék. :( Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a karakterével.



2023. jan. 16. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenért nem rúgnak ki senkit. Akkor szokták, ha valamilyen durva botránya van (amit ő követett el), vagy szerződést szeg. Az, hogy néhány ember hőbörög valaminek a tartalmán, arról ő nem tehet.


"Már bocsánatot is kellett kérnie."

Kitől? Ennyire erős az eltörléskultúra, hogy inkább bocsánatot kérsz mindentől és mindenkitől csak ne bántsanak? Az emberek pedig ennyire hülyék, hogy bajuk van Rowling-gal és az összes vele kapcsolatba kerülő embert betámadják?


Közben a Hogwarts játék ott van ez eladási listák csúcsán, mert van aki szimplán csak játszani szeretne és nem balhézni.

2023. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Vannak megértő emberek, de sajna írnak neki elég goromba dolgokat is.

2023. jan. 16. 14:35
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fogsz tudni mindenkinek megfelelni, nem is érdemes elkezdeni megpróbálni, csak csalódás lesz a vége.

Mindenkinek meg kell tanulnia úgy élni, ahogy ő akar, és nem megfelelni mindenkinek. Elég ha azoknak megfelelsz és elszámolsz, akik tényleg közel állnak hozzád, és számítanak.

Amúgy én nem értem ezt a nagy felháborodást sem a HP-vel kapcsolatban.

Igen, Rowling tett olyan kijelentéseket amik igazán sértőek többeknek. Ez az ő sara, és emiatt lehet utálni.

De..

A Harry Potter világa sok embernek adott és még mindig ad munkát.

Színészek, filmes munkatársak, minden olyan ember aki benne van ebben profitál, mert a munka az munka.

Magának a HP-nek a mondanivalója, a folyattások története nem függ össze JK. magánvéleményével.

Amúgy meg sokan csinálnak olyasmit amivel nem értenek egyet, de a pénz nagy úr. Pláne ha nincs.

Így nem értem, hogy azok akik azon dolgoznak, hogy megfilmesítsenek egy könyvet, azoknak miért kell bocsánatot kérni??

Ennyi erővel azok akik Hitler életéről csináltak filmet, vagy Csernobilról azok is bocsánatot kérnek a Holokauszt/Csernobil áldozataitól vagy családjaiktól?

Ugyanúgy pénzt kerestek vele, sőt ott tengernyi fájdalmat felidéztek az esetlegesen még életben levő túlélőknek.

Itt egy ember véleményéért sokakat kell büntetni?

2023. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pmate24 válasza:
Szia.. Sebastian nem tér vissza Benként a 3.évadban sajnos ez hivatalos információ.. magát a színészt imádom de Ben-t gyűlölöm szóval nem tudom, hogy örüljek vagy sírjak..
2023. aug. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kit szinkronizál?
2023. aug. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A játékoskarakter egyik hangja.
2023. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!