Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol lehet legálisan megtalálni...

Hol lehet legálisan megtalálni a 2003-as, Genndy Tartakovsky féle A klónok háborúja sorozat összes epizódját magyarul?

Figyelt kérdés

#Star Wars #A klónok háborúja #2003 #Csillagok háborúja: A klónok háborúja #Genndy Tartakovsky #sorozatepizód
2023. jan. 17. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

" A klónok háborúja a Jedik egy olyan történetét meséli el, amelyben egy genetikailag tervezett klón hadsereggel próbálnak megküzdni az aljas szeparatistákkal, és egy végeláthatalan droid sereggel, hogy megvédjék a jövőt és visszaállítsák a békét a galaxisukban."

Erre gondoltál? Ncoreon fenn van 7 évad magyarul.

2023. jan. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1: Az nem az, a Tartakovsky féle sorozatnak nincs 7 évada.


Amúgy legálisan passz, Disney+-ra gondoltam de ott nincs fenn, csekkoltam :(

2023. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem jó eredeti nyelven, magyar felirattal? Én is csak az Ncore-t tudom, de talán eredeti nyelven több sikered lesz, amúgy sem beszélnek benne túl sokat.
2023. jan. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

nCoreon fent van, DVD-Hun kategóriában. (lehet máshol is fent van, de mivel nem írják az évszámot így egyenként kéne mindet végig bogarászni)

Star.Wars.The.Clone.Wars.2003.NTSC.DVD.4kids

2023. jan. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2023. jan. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!