Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen szerepet játszott...

Milyen szerepet játszott Vastag Csaba a Barátok Közt Ökrös Jenő szerepében?

Figyelt kérdés
Ki volt ő és milyen történetben?
2010. okt. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudom, pedig néztem a bk.-t, de nem emlékszem.:) Amúgy Csabi az egyik legjobb pasi, és a hangja!!!!!!!!!!!!!!Imádom.
2010. okt. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ökrös Jenő egy uzsorás volt. Aki abból élt, hogy pénzt adott kölcsön rászorulóknak, elképesztően magas uzsorakamatra. Rövid alkalmi kapcsolatokat létesített kocsmákban vagy a konditeremben felszedett lányokkal. Nem szerette ha "ügyfelei" fizetés nélkül eltűntek. Ha ez mégis megtörtént, felkutatta őket, és fenyegetéseivel elérte, hogy fizessenek.


Az egyik g-portalról másoltam:)Én is most vettem csak ezt észre,mmint,hogy a BK-ban is volt:) Azért örülök,hogy engem nem a tiniáradat hajtott:D a popdarálóban olyan sokan nem vették észre.)

2010. okt. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én tini sem vagyok már és régen a popdaráló miatt nem mentem péntekenként bulizni, hogy meg tudjam hallgatni/nézni Csabit, és mindenki lehurrogott, hogy "mi tetszik benne, nem látod mekkora az orra"? :D
2010. okt. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tibor019 válasza:
Szerintem lendítene a sorozaton, ha Csaba visszatérne (hacsak egy rövid időre is). A népszerűségével ez megeshet.
2012. szept. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!