Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen mentális betegsége...

Milyen mentális betegsége volt Charles McGillnek a Better Call Saulban? És miért nem magyarázta el neki senki, hogy nem lehet allergiás az áramra, és hagyták, hogy úgy éljen?

Figyelt kérdés

2023. jan. 27. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Valamilyen paranoia (téveszme), esetleg OCD-vel keverve. Attól mentális beteg, hogy van egy általa beképzelt betegség, amit nem fog csupán az észérvek hatására eltűnni. Akinek nincs betegségtudata, azzal nem tudnak mit kezdeni mások sem. Ha nem ön- vagy közveszélyes, nem kényszer gyógykezelik vagy zárják be.


"testvérkérdés":

[link]

2023. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem láttam a filmet..De szerintem majdnem mindenki "allergiás" az áramra.Az emberek túlnyomó része, ha belecsap a villám,akkor meghal vagy megsérül.Ha belenyúl a konnektorba akkor is.
2023. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2: logikus a gondolatmenet, de a kérdés egészen másról szól. A sorozatban elektromágneses túlérzékenységre hivatkozik a "beteg" (nem tud árammal működő tárgyak közelébe lenni, mert rosszul lesz tőle). Az orvostudomány sem ismeri el betegségként, mivel nem reprodukálható és igazolható semmilyen kísérlettel (ha nem tud róla a beteg, hogy van a közelében egy ilyen tárgy, nincs tünete). Ezért egy mentális állapot kivetülésének tartják, azaz a fájdalom vagy érzékenység csak a beteg képzelete.
2023. jan. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

3


Oké.Viszont szerintem nem teljesen alaptalan az,hogy az elektromágneses sugárzás hatással van az emberre.Mert hallottam olyanról,hogy olyan panelházban ahol transzformátor állomás volt telepítve feltűnően gyakori a rákos megbetegedések száma.Vagy mondjuk magasfeszültségű vezetékek alatt sem éppen szerencsés lakni.

2023. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!