Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Last of us Sorozat 3....

The Last of us Sorozat 3. Részét néztétek a családdal?

Figyelt kérdés
Milyen élmény volt? Meséljetek! 😁
2023. jan. 31. 12:00
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Én az édesapámmal néztem, szerencsére pont akkor távozott kimenni egy kicsit a friss levegőre, amikor megjelent a másik fickó. és nem kellett átélnem egy kínos szituációt😌
2023. jan. 31. 12:04
 2/14 TR75 ***** válasza:
100%
Így fater megúszta, hogy homoszexuális legyen?
2023. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerencsére 🙏
2023. jan. 31. 12:27
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Egy átlagos, normális párkapcsolatot mutattak be. Nem mindenki olyan frusztrált, mint te.
2023. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem az a probléma, hogy létezik a homoszexualitás, hanem az utóbbi 5-10 évben megjelent propagandatevékenység, amivel a médiatartalom gyártók a társadalom arcába tolják a dolgot, mint ünneplendő jelenséget.
2023. jan. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell ünnepelni. Vagy te úgy képzeled el az ilyen tartalmak nézését, hogy felállva tapsolnak és ujjonganak az emberek ezek láttán? Ha megtanultad volna leszarni, nem lenne min felháborodni.
2023. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem az a sorozat, amiben az egyik főszereplő amúgy is egy szapphó?

Miért csinálnak akkor úgy egyesek, mintha a meleg karakterek valami új adalék lenne ennél a címnél?

Nem ebben lesz majd az idegállapotos nénibácsi is, aki megöli Oberynt? (Nem játszottam a játékokkal, csak hallottam a felháborodásról.)


Szóval ha adott egy cím, aminek már az elejétől fogva részei a meleg karakterek, akkor most mi ez a sok meglepett néző? Ezt eskü nem értem.

2023. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem kicsit olyan, mintha a Life is strange játék valamelyik évadjából csinálnának sorozatot és azon menne a mérgelődés, hogy vannak benne melegek vagy nárcisztikus, manipulatív szociopata az összes főbb karakter.
2023. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
2023-ban az a kisebb csoda, hogy egészen a 3. részig kibírták amíg muszáj volt homokozást belerakni.
2023. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
#9. Vagy inkább addig "húzták ki", amíg el nem jött ez a rész, ami a játékban is benne van, csak nem pont így...
2023. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!