Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hegyi doktor újra rendel...

A hegyi doktor újra rendel című sorozatra kaptam rá, nagyon ciki?

Figyelt kérdés
Ebben a hónapban tévén kapcsolgattam az adókat, a primeon pont ez a sorozat ment. Elkezdtem nézni és nagyon tetszik, de hogy eddig hogy tudta elkerülni a figyelmem. Nem vagyok nagy tévé néző, de erről a sorozatról nem is tudtam hogy létezik, pedig 2008 óta van. Eléggé dráma a történet, mert szerelmes lett a doktor egy szőke jogásznőbe, aztán pár résszel később eltemette. A film ugyanazokkal a főszereplőkkel 2022-ben is ment. Sokkal jobb mint nálunk a barátok közt volt.
2023. jan. 31. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Miért lenne ciki? Én nem szeretem az ilyen jellegű sorozatokat, de neked minden jogod megvan erre. Ha neked tetszik akkor nézd, mert nem feltétlen egy rossz sorozat az, aki pedig ezt cikinek tartja, azt kakild le magasról.
2023. jan. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Ebben semmi ciki nincs. Én fiatalabb koromban szerettem az ilyesmiket, most már annyira nem kötnek le, de attól még semmi baj nincs velük. Egyszerű sorozat. Ha élvezed, nézd. Szerintem az a baj, ha valaki ezt cikinek tartja. Mármint, mindenkinek meg van a saját ízlése, meg van ki mit szeret, és gáz mást a saját ízlése miatt bántani.
2023. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2023. jan. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem
2023. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nem az. Az a ciki hogy ezt gondolod. Ha neked tetszik és szereted nézni, miért változtatnàl ezen mások miatt? Én 19 éves fiúkánt élek-halok a mexikói és török sorozatokért, és nem érzem cikinek hogy a Netflix helyett inkább ilyen sorozatokat nézek.
2023. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Semmi ciki nincs benne. Én is kedvelem ezt a sorozatot :)
2023. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia. Szerintem ez egyáltalán nem ciki. Én is nagyon rákaptam már vagy 2 éve. Nem mellesleg akkor 14 voltam. Azóta már a konkrét megszállotja lettem a sorozatnak.
jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A hegyi doktor szerintem nem rossz sorozat.

Kicsit más stílusú, mint az amcsi kórházas sorozatok. Kicsit talán "lassabb", ami szintén nem feltétlenül baj. Ráadásul ez nem is kórházas. Inkább a Doc Martin kategóriájába sorolnám.

Egyébként én a Vészhelyzetet sem tartom rossznak. Pedig 45 éves ffi vagyok.

febr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!