Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Meseautó...

Mi a véleményetek a Meseautó című filmről?

Figyelt kérdés

2023. febr. 1. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
Melyik?A Stohl Bucis?Az büntetés a régi előtt le a kalappal.
2023. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy (hogy a kérdésre és az első válaszra is reagálja, mert érdekes téma) én megértem azt, hogy valaki utálja a remake-et úgy, hogy az eredetit szereti. De én pl az újat ismertem meg először és baromi jól szórakoztam rajta. Azóta már 5000x leadták kb a tv-ben, így többször is láttam vagy csak ment a háttérben és ennyi újranézés/hallgatás után már én is sokkal inkább hajlok afelé, hogy vannak benne idegesítő és gagyi részek, de ennek ellenére is azt tudom mondani, hogy tetszik. Élvezem.

Ezekután látva a régit (amit amúgy nem néztem végig, mert tv-ben ment és csak bele-bele néztem) én nem vagyok elragadtatva tőle. Láttam már régebbi filmet is, amit szerettem, tehát nem ezzel van a gondom. Hanem azzal, ami még a mai színészettel is a bajom itthon. Hogy túl színpadias. Az, hogy pl 2 ember beszélget benne egymással és egymásra sem néznek közben, meg az egyik karakter néz maga elé és úgy beszél a másikhoz.... Érthetetlen számomra, hogy valaha is úgy gondolták a filmesek, hogy ez így jó. Ez szerintem 100, vagy akár 300 évvel ezelőtt sem volt életszerű. Én amit láttam belőle azt nem tudtam élvezni, valószínűleg ezért nem néztem végig.

2023. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!