Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik volt az a film ahol...

Melyik volt az a film ahol egy gépész volt és vagy az űrben voltak vagy sok-sok évvel késűbb voltak? De azt tudom hogy ott lebegteg és beszélgetett egy nővel. Meg is említette, hogy ő gépesz.

Figyelt kérdés

2023. febr. 3. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Utazók
2023. febr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Feledés?
2023. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha a nő is ott volt az űrhajón, akkor az Utazók

Ha a nő a Földön volt és úgy beszélgetett vele, akkor a Hold


[link]

[link]

2023. febr. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 curiousgeorge09 ***** válasza:
70%

Szia!


Talán még a 'Csillagok között' is lehetett. Ha nem az, akkor is javaslom egy nézésre.


Szép napot mindenkinek!


[link]

2023. febr. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok köszönöm szépen mindenkinek a segítséget. Igen valóban a feledés című film volt az. Köszönöm még egyszer.
2023. febr. 5. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én írtam a Feledést, aztán le lettem pontozva
2023. febr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mért pontoztak le én mindjárt adok egy zöldet neked is. És köszi, hogy visszahoztad a régi kedvelt filmem. :)
2023. febr. 5. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök. Tudod mi a vicc? Hogy még sosem láttam, és kb.3 nappal ezelőttig nem is hallottam róla. Kb. 3 napja ajánlották nekem megnézésre, de még csak odáig jutottam, hogy a Port-on elolvastam a leírását. Erre tessék...🤷🏻‍♀️
2023. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!