Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Mi lehet ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem találom sehol ezt a filmet amiből annyira emlékszem, hogy van egy talán fehér gömb alakú szerkezet ami alatt kivan feszítve egy háló és víz van alatta. Talán időutazáshoz használták és a film története szerint sikerült is ezaz utazás, ami több órán keresztül tartott és amikor a végéhez értek, akkor azt mondták nem sikerült az utazás mivel csak 2mp-ig tartott kb. ameddig a szerkezet leesett az alatta lévő hálóba. Azt mondták nem rögzített a kamera semmit, de valójában több órán keresztül ment mégis, csak felvétel nincs...

Remélem érthető valamennyire ez rémlik a filmből ami nem biztos, hogy így volt szószerint a története.



#film #időutazás #időutazó film
2023. febr. 7. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
kapcsolat (1997)?
2023. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a Kapcsolat.
2023. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is láttam, kétszer is, ez a Kapcsolat !
2023. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valóban stimmel a történet, de mintha én egy modernebb köntösbe bújtatott filmre emlékeznék... Létezik remake belőle?
2023. febr. 8. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én az 1997-es filmet láttam, Jodie Foster főszereplésével, és a neten se találtam másik filmet belőle! :/
2023. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a Függetlenség Napja 2 (2016) lenne Liam Hemsworth főszereplésével?
2023. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem az.
2023. okt. 18. 16:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!