Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A The Walking Dead jó sorozat?

A The Walking Dead jó sorozat?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a The Last of Us-t nézni, aztán kedvet kaptam a The Walking Dead-hez. Mennyiben másabb a két sorozat? A TWD véresebb, horrorosabb?

2023. febr. 8. 19:53
1 2
 1/13 Suetonius ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag mindenben különbözik, az alapfelálláson kívül (disztópikus jövő).

Tégy vele egy próbát, és döntsd el. :)

2023. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De jól meg van csinálva látványra? Meg abban is mennek egyik helyről a másikra?
2023. febr. 8. 20:19
 3/13 Suetonius ***** válasza:
100%

Igen, vándorlás ott is van.

Látvány is rendben van szerintem.

2023. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2023. febr. 8. 20:25
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első kb. 5 évad nagyon jó. Aztán elkezdik az embert zavarni a logikátlanságok, a sokszor béna zombifej kiloccsantós jelenetek, a teljesen érdektelen karakterek és a forgatókönyv megírására szánt kevés idő. Igaz, amikor már szinte mindent elmondtak korábban, nehéz újdonságot kitalálni.

Ennek ellenére én végignéztem az összes évadot, mert mindig reméltem, hogy tartunk valamerre, de utólag lehet csak az első ötöt kellett volna.

2023. febr. 9. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb kezdj bele a fear the walking deadbe. Sokkal jobb
2023. febr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 4. évadig volt jó a Walking Dead, utána már csak megszokásból néztem, de az elején tényleg nagyon jó volt. Utána a maradék kb. 7 évadban egyre laposabb lett az egész, voltak időnként izgalmasabb részek, de aztán meghalt/kiírták a sorozatból azokat, akiket kedveltem. Az utolsó pár évad viszont kínkeserves volt, 8 évadba kellett volna sűríteni a cselekményt. Nálam a fear the walking dead szintén jól indított, de sokkal hamarabb kimerült az érdekessége. Szerintem kezdd el, az unalmasabb részeket majd max átpörgeted, de az elején tényleg jó volt.
2023. febr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem válaszolókkal, a TWD tényleg kb az 5. évadig jó.

The last of us nekem valamiért sokkal jobban bejön, van benne valami, nem is tudom......

Talán a története, talán maga az atmoszférája, vagy a karakterei miatt, nem tudom, de nekem nagyon adja az a sorozat.

Még azt sem állíthatom, hogy a játék miatt jön a felling és az adja meg a varázsát, mert nem játszottam vele.

Szigorúan Pc-s vagyok, az meg ugye Ps játék, sajna. :(

Amúgy mikor elfogytak a részek, én is valami hiánypótló zombis film után kutattam. xD

2023. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
8: Úgy tudom most jön majd ki hamarosan a Last of us part 1 PC-re, szóval nem reménytelen, ha bírja a gép :) Én sem játsztottam, de kb. 15%-ot kijátszottam vele egy barátomnál, csak én nem vagyok ügyes a kontrollerrel, úgyhogy aztán abba is hagytuk XD De nekem a sorozat jobban bejön, a játékban több volt az akció, viszont hiányolok dolgokat a sorozatból, amik a játékban meg benne voltak. Egyelőre nekem is bejön a Last of us atmoszférája, zenéje, meg nagyon tetszik, hogy nem egy random ismeretlen vírus ismeretlen forrásból pusztít, hanem egy egyébként létező gomba, viszont még csak 4 részt láttunk, kíváncsi leszek hosszútávon mit gondolunk majd róla.
2023. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megnéztem a The Walking Dead első évadát, gagyibbnak érzem a The Last of Us-hoz képest. Lényegében meg is döbbentem, hogy ilyen gagyi lenne ez, mert eléggé felkapott sorozat volt, illetve most is 8.1 ponton áll az IMDb-n 1 millió szavazat alapján, ami egész jó pontszám. Történetben, látványban jobb a The Last of Us, a TWD viszont véresebb, az bejön.
2023. febr. 10. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!