Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A mostani streaming szolgáltat...

Canaan kérdése:

A mostani streaming szolgáltatók közül melyik(ek) érik meg a legjobban?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy nektek melyik vált be a leginkább mind árban, mind kínálatban, átlagosan mennyit fizettek rájuk havonta? Nekem Netflixem van profil megosztással, de annyira nem használom ki.

Megéri egyáltalán vagy inkább vártok 2-3 napot és megkeresitek valahol online az adott tartalmakat.



2023. febr. 11. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van HBO, Netflix, Disney+. Mindegyiket használom, de a Netflixet sokkal többször nézem, mint a többit.
2023. febr. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Erre nem lehet válaszolni, mert attól függ, hogy melyiknek a kínálata áll legközelebb a saját ízlésedhez. Szóval kinek mi. Netflix a legdrágább, de sok az újdonság és azért szokott lenni benne olyan is, ami engem is érdekel. Itt a legnagyobb a kínálat és bár egy jelentős része fogalmazzunk szépen, nem túl minőségi, de a maradékból még bőven lehet szemezni. De ha eddig nem használtad ki, akkor próbálj ki másikat. Főleg így, hogy nem lehet majd ilyen könnyen megosztani a profilt. Most az, hogy HBO vagy Disney, már tényleg csak a saját ízléseden múlik. Ha mindkettő szimpatikus, akkor fizess elő az egyikre most, aztán pár hónap után ha már azt érzed, hogy megnézted ami érdekelt és már azt se használod ki, tudsz váltani.
2023. febr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!