Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy tetszik eddig a You 4....

Hogy tetszik eddig a You 4. évada?

Figyelt kérdés

Nem írok spoilert, de én kicsit csalódtam. Kiderült az 5. részben, hogy ki a gyilkos, és pont az volt, akire számítottam. :( Pedig meg lehetett volna húzni a váratlant.

Amúgy szerintetek van rá bármi esély, hogy Love visszatér?



#Netflix #You sorozat
2023. febr. 11. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem tetszett, de továbbra is az 1.évad a kedvencem. Az igaz, hogy gyorsan lelőtték a poént, pedig imádtam ezt a rejtélyt, hogy mindenki gyanús.

Láttam tiktok-on egy videót, amiben elvileg ebben az évadban visszatér Love. Kíváncsi vagyok tényleg így lesz-e :)

2023. febr. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan tetszett és nagyon örültem neki, hogy kiderült és nem azt csinálták, hogy pont ott lett vége az 5. résznek, mielőtt láttuk volna ki az. Amúgy valóban kicsit kiszámítható volt, én is rá tippeltem, de mivel ez nem egy nyomozós sorozat, így én nem tekintem ezt hibának. Amúgy izgalmas, érdekes, megmaradt a korábbi hangulata a sorozatnak, de mégis más a sztori és nem a szokásos, csak most Európában. Én pont ettől féltem, hogy nem fog tudni megújulni és kicsit már unalmas lesz. Szóval nekem pozitív csalódás volt, rosszabbra számítottam.

Love meghalt, így nem fog visszatérni. Arra viszont kíváncsi leszek, hogy a gyerekük igen vagy azt a szálat letudták azzal, hogy örökbe adta és kész.

2023. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért se hinném, hogy valójában nem halt meg, mert ezt már eljátszották egyszer Candace-szel, ráadásul meg is erősítették, hogy meghalt és az ő szerelmi történetük véget ért. Azóta meg van is most már 2 új "jelölt" az igaz szerelméhez.

"By all intents and purposes, Love is dead at the end of Season 3, showrunner Sera Gamble confirmed to Newsweek."

[link]

2023. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egy kicsit csalódtam.

Love nem hinném hogy visszatér, hiszen azt azért csak észre vettek volna a tűzoltók, ha nem lett volna ott a hullája

Nekem a s2 volt a kedvencem

2023. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Love visszatér, valószínűleg Joe képzeletében

[link]

2023. febr. 16. 04:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!