Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vélemények, teóriák a "Te" 4....

Vélemények, teóriák a "Te" 4. évadjának első feléről? Számomra elég értelmetlen és zavaros volt logikailag az 5. rész.

Figyelt kérdés

A rész végén Rhys bejelenti, hogy indul a választáson, és úgy nyilatkozott, mint egy gyászoló barát, miközben Joe pontosan tudja, ki is ő (és vice versa.)

Nem igazán értem, mire készül most Joe, mit érez Kate iránt, amiért elutasította, de egyébként szerintem változott az előző évadokhoz képest.

Gondolom azért nem mondta el, hogy Rhys a gyilkos, mert akkor ő is felfedné őt, szóval az egyetlen megoldás annak tűnik, ha megöli majd őt. Viszont a többiek meg voltak róla győződve, hogy 'Moore professzor' a gyilkos, aztán most meg mégis ártatlannak nyilvánították(talán azért tisztázta magát,mert ő nem gyújtothatta fel a birtokot és nem bilincselhette meg saját magát?) Őszintén azt sem értem, Rhys miért tagja a társaságnak és mi az alibije, hiszen ő elméletileg nem volt a birtokon. (+ Nadia elég jelentéktelennek tűnt eddig, de szerintem biztos van még valami szál, ami hozzá vezet a titkos afféron kívül.)



2023. febr. 11. 17:34
 1/1 A kérdező kommentje:

Na hát, most így, hogy kiderült a csavar a végén, talán már nincs több kérdésem 🥲

A folytatásra azért kíváncsi vagyok

2023. márc. 14. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!