Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikorra várható A ki kis...

Mikorra várható A ki kis falunk folytatása?

Figyelt kérdés
A 7x5.részt tavaly dec.24-én adták le és azóta semmi. Ki, mit tud a folytatásról?

2023. febr. 11. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Én is rajongója vagyok a sorozatnak.

Nos, ha a tavalyi műsorprogramot vesszük alapul, akkor Kb. márciusban fog újraindulni a sorozat.

Ugyanis ha jól emlékszem, akkor tavaly ilyenkor az RTL-en a mi kis falunk idősávjában a tanár ment. Majd februárban elkezdődött A séf meg a többiek című sorozat, amit akkor még a Mi kis falunk idősávjában adtak. Végül pedig március 19-én folytatódott a sorozat a 6. évad 7. részével. Valószínűleg idén is így lesz. Márciusig lezavarják a góólkirályságot, aztán közben a hétköznapi ismétlések is bőven végetérnek, és majd márciustól júniusig szombat esténként mennek majd a premier részek, aztán megint megy nyáriszünetre a sorozat. Aztán majd szeptemberben szombatonként talán lepörgetnek pár részt, talán nem, ezt még nem tudni, mert 2021-ben volt szeptemberben A mi kis falunk, és majd csak októberben kezdődött az X-Faktor, tavaly viszont már szeptemberben elkezdődött az X-Faktor, és A mi kis falunk 7. évad 1. része csak az X-Faktor 11. évadának a vége után, 2022.11.26-án került adásba. Hogy idén mi lesz majd a 8. évaddal, azt még nem tudni, mindenesetre a 7. évad folytatására a hagyományok alapján a tavaszi időszakban lehet számítani. Addig itt van nekünk a gólkirályság. Az sem rossz, van benne egy csomó arc a Mi kis falunkból :)

2023. febr. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a bőséges felvilágosítást. Te aztán benne vagy a mindennapokban, hogy mit adnak le.

Őszintén szólva eddig a magyar filmek/sorozatok nem nyűgöztek le, így nem vagyok ezekben képben. Pár hete bukkantam rá A mi kis falunkra és pozitív csalódás volt. Elsőre beleszerettünk. Brutál jó. :D Így az elejétől egyben lezavartuk a sorit és már nagyon várjuk a folytatást.

Mégegyszer köszi! :)

2023. febr. 11. 21:11
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Ha helyén vannak kezelve, azért az elmúlt pár évben akadt pár jó sorozat. Apatigris sem lett rossz, Keresztanyu, Drága örökösök, szintén egész jó kis esti sorozatok. Ha nem veszi az ember túl komolyan őket, akkor szórakozásnak remek, bár Drága örökösökben kicsit kezd zavaró lenni a sok politikai kikacsingatás, mint a héten a rezsis dolog pl.
2023. febr. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

#2:

Az első válaszoló vagyok, csak amikor küldtem a privát üzenetet, még nem néztem meg, hogy jött-e komment a kérdéshez.


Nos, a mi kis falunkat én sem az elejétől nézem, ezért is csak 2021-től tudtam megmondani azt, hogy mik mentek a mi kis falunk idősávjában. Ugyanis 2021 telén, vagy tavaszán, már nem emlékszem pontosan, kezdtem el néznni a sorozatot. Akkor elég sok volt a szabadidőm, mert nem lehetett járkálni, suli sem volt, mert tombolt a covid.

Azóta nyomonkövetem a Magyar televíziók újdonságait, és belenézek mindenbe, hátha lesz egy olyan jó is köztük, mint a Mi kis falunk.

2023. febr. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.

Örülök, hogy ilyen lelkes rajongó tudott nekem válaszolni.

És remélem találsz még sok kedvedre való filmet/sorit.


:)

2023. febr. 12. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!