Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Más is hálás a woke mozgalomnak?

Más is hálás a woke mozgalomnak?

Figyelt kérdés
Mivel szinte minden 10 évesnél fiatalabb médiatartalmat fogyaszthatatlanná tettek, úgy dolgozhatom le a backlogom, hogy nem maradok le semmi értékesről.

#Let's go, Brandon! #get woke go broke
2023. febr. 11. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

A woke mozgalom megerősödése előtt sem néztem kortárs (amerikai) filmeket, mert sz@rt értek, azóta nyilván ez hatványozottan igaz.


Barbara Stanwyck, Humphrey Bogart, Gregory Peck, Jean Arthur stb... - amikor utoljára ért valamit a mainstream filmgyártás, még ilyesmi nevek voltak aktívak.

2023. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi az a backlog?
2023. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#2

Régebbi médiatartalmak, amikre nem jutott idő.

[link]

2023. febr. 11. 21:51
 4/13 anonim ***** válasza:
39%
Én hálás vagyok, mert elvették a különböző "fób"októl és "isták"tól a szórakozás és kikapcsolódás legalapvetőbb formáját. :)
2023. febr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vették el, megkönnyítették a válogatást :D
2023. febr. 11. 22:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem. Bár nem hiszem, hogy a woke hibája, hanem az ezzel járó felszínesség inkább az, ami rossz.

Van egy látványvilág, de mellette sokszor sekélyes karakterek és mondanivaló.

Én értem, hogy azért szopják fel ezt is, mert dolgoznak vele, de attól még nem fogja mindenki élvezni.

Nagyon ráálltak a tömegtermelésre és azokra koncentrálnak, akik úgy néznek sorozatot vagy filmet, hogy végigpörög, aztán jöhet a következő. Ilyen gyorskaja stílus.

Aki nem a filmek és sorozatok mekis változatára vágyik, az tényleg nehezebben talál nézhető, élvezhető tartalmat.

A streaming miatt szerintem ez már csak rosszabb lesz és sokkal ritkábban lesznek olyan filmek és sorozatok, amit nem az átlagos nézőnek szánnak.


Könyvekben még vannak amúgy élvezhető sztorik. Szóval lehet érdemes átnyergelni az olvasásra, ha nem jönnek be ma menő filmek és sorozatok.

2023. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvetjük az utóbbi 10 év filmjeit,akkor is marad vagy 110 évnyi filmanyag.

Azt végignézni egy élet is kevés.Úgyhogy van választék bőven.

2023. febr. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
2004-nél újabb filmet eleve hülyeség nézni.
2023. febr. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
21%
Olvassatok inkább. A film is a libsik műve!
2023. febr. 12. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Aki meg nem tud olvasni, kérjen meg valakit, olvasson neki. Hamarosan kiadjåk a Bájer összest pl. Vagy Filippné "válogatott okosságok" c.novelláskötetét.
2023. febr. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!