Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Camerlengo illuminátus?

Camerlengo illuminátus?

Figyelt kérdés
Az Angyalok és Démonokban. Vagy csak az általa kitaláltak, akik fel szeretnék robbantani Vatikánt?

2023. febr. 12. 18:47
A kérdező szavazást indított:
Én úgy értelmeztem a filmet, hogy a Camerlengo illuminátus, és az illuminátusok érdekében akarja felrobbantani Vatikánt
Én úgy értelmeztem a filmet, hogy a Camerlengo illuminátus, de csak a saját érdekében akarja felrobbantani Vatikánt
Én úgy értelmeztem a filmet, hogy a Camerlengo nem illuminátus, az illuminátusok érdekében akarja felrobbantani Vatikánt, mert megzsarolták, stb
Én úgy értelmeztem a filmet, hogy a Camerlengonak semmi köze nincs az illuminátusokhoz,csak rájuk keni hogy fel akarják robbantani Vatikánt
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értelmeztem a filmet hogy a Camerlengo egyszerűen csak pápa akart lenni, amihez normális módon esélytelen mert a törvények nem engedik. Ezért találta ki mestertervét miszerint egy régi konteós szervezetre keni a merényletet és a pápa jelölteket rituális módon kivégezteti. majd saját magát mint a vatikán megmentőjeként állítja be és a bíborosok őt választják meg pápának. Ami össze is jött volna neki ha nincs a biztonsági kamerás felvételek.( Egyébként szerintem ez a film gyengepontja, miértnem nézték meg azt hamarabb?)
2023. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Egyértelműen vakbuzgó tudományellenes volt a faszi.
2023. febr. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es. Hát én mindennek gondolnám csak tudományellenesnek nem. Ha annyira tudományellenes lett volna, akkor pl. nem engedte volna be Langdont a könyvtárba, ha nem nyögi ki hogy egyértelműen hisz istenbe
2023. febr. 12. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az mind csak színjáték. Azt nézd vissza, amikor Richterrel beszél miután az rájött, hogy ő van a dolgok mögött.
2023. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1 visszanézhették volna, de minenki a bombát kereste, még a kamerákon is.
2023. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!