Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok az Így Jártam...

Mit gondoltok az Így Jártam Anyátokkal fináléjáról? Férfi létemre megkönnyeztem.

Figyelt kérdés
Tudom, nem mostani sorozat, de én életemben először most láttam, 20 éves vagyok. Nagy nehezen sikerült elkerülnöm a spoilereket bátyám mondta, hogy nagyon ügyeljek rá, mert nagy csattanó lesz, és végül tényleg az volt. Láttam már jó néhány sorozatot, de szerintem a 21. század top 10 legjobb sorozata között benne van. Egyszerre volt gyönyörű és keserédes a befejezés. Miért kell minden esetben happyend a végén? A sorozat tökéletesen reprezentálja a valódi életet, ahol nincsenek tündérmesék, és ahol nem feltétlen minden úgy alakul, ahogyan azt szeretnénk. Nyilván kissé elfogult vagyok, mivel az első résztől fogva Tednek és Robinnak szurkoltam, de szerintem még így is szinte tökéletes volt a befejezés, ha eltekintünk attól a részlettől, hogy végül egymás mellett kötöttek ki. Egyedül az nem tetszett, hogy konkrétan 1 évad szólt Barney és Robin esküvőjéről. Véleményem szerint nem az utolsó pillanatban kellett volna felvezetni a válásukat, hanem legalább 2 résszel a finálé előtt, de mint mondtam, így is simán veri a 21. századi sorozatok 90%-át. Az pedig végképp durva, hogy megkönnyeztem a sorozatot, holott alapjáraton nem vagyok egy érzelgős típus. :)

2023. febr. 13. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jó volt így a vége.

Vannak cselekményszalak amiket maskép vittem volna, de nem én irtam a sztoryt, ahogy meg lett valósitva az írás au tók korrekt volt. Az is jó volt hogy az egész evad az esküvő alatt zajlott (ami nyilván nem is igaz a sok előre meg visszautalás miatt), kifejezetten ötletes volt, illetve az is jó volt hogy ezt előre lehetett tudni, lehet ha nem keszülsz fel rá akkor rosszabbul érint.


Nyilván ver minden sitcomot.

márc. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!