Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat volt a legjobb...

Melyik sorozat volt a legjobb tavaly az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 00:44
A kérdező szavazást indított:
Holdlovag (Marvel)
Star Wars: Obi-Wan Kenobi
Star Wars: Andor
A Gyűrűk Ura: A hatalom gyűrűi
Sárkányok háza
The Boys 3. évad
Stranger things 4. évad
Wednesday
51 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
10%
Az Andor és az Obi-Wan közt erős a verseny, a többi szóra sem érdemes, főleg nem az utolsó kettő.
2023. febr. 14. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%

Egyértelműen a Wednesday, nézettségben mindet fényévekkel kenterbe veri.

Az Addams Family franchise igazi örökzöld. Főleg, hogy mindez Tim Burton rendezésében valósult meg így garantált volt a siker.

2023. febr. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Az Andor se volt rossz, de kár hogy erőszakkal kalapálták bele a Star Wars világába. Önálló sorozatnak jobb lett volna.


A Boys kicst kezd ellaposodni, pedig az első évad zseniális volt.


A Wednesday igazi felhőtlen kikapcsolódást nyújtott. Talán ez volt a legjobb.


A Hatalom gyűrűi egy szégyen. Meggyalázza Tolkien emlékét. Ki kéne törölni a filmtörténelemből.

2023. febr. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ez a sorrendem:


-1. Stranger Things: kedvenc sorozatom, az idei (tavalyi) évad lett szerintem a legjobb 10/10

-1. Wednesday: másik kedvenc sorozatom, nem tudok dönteni a Stranger Things és közte 10/10

-2. Sárkányok Háza: Tetszett 10/8

-3. Hatalom Gyűrűi: Tetszett 10/8

-4. Obi-Wan Kenobi: Tetszezt 10/8

-5. Holdlovag: Tetszett 10/8

-6. Andor: A végére megtetszett 10/7

+ The Boys: Nem láttam

2023. febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Én még hozzátenném a Sandmant, itthon nem volt túl népszerű, de már páran ránéztek innen, akkor megérte a válaszom.

Amúgy a Stranger Things 4et jelöltem, a Wednesday is jó volt. A Sárkányok háza még egy kicsit jobban is bejött mint egyes szakaszai a GOTnak

2023. febr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
#5: Ez a Neil Gaiman féle Sandman sztori? Akkor ránézek, nagyon kedvelem a regényeit, bár a képregényt nem olvastam még.
2023. febr. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Az eleje nekem tetszett a Sandman-nak, de a vége felé egy kicsit túl sok, hát, egyedi gondolkodású ember jelent meg benne ahhoz hogy az én ízlésvilágomnak bejőjjön.
2023. febr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
23%
Mind hulladék, a Star Wars kivéve.
2023. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%

Nekem tavalyról a Heartstopper, The midnight club, Archive 81, From és a House of the dragon tetszett a legjobban.

Marvelt és Star warst alapból nem nézek. A Rings of powerből az első részt bírtam csak megnézni. A The boyst csak áttekertem, valahogy már nem érdekel az egész. Ráuntam erre a gonosz szuperhős klisére, az utóbbi időben túl lett tolva és már egyáltalán nem olyan egyedi.

Stranger thingsre is eléggé ráuntam idő közben valamiért. Egyszerűen nem bolygatott, hogy mi történik.

Wednesdayt végig tudtam nézni, de nem lett a kedvencem. Dark academy limitált fantáziával. Idén ilyen ifjúsági téren sokkal kreatívabb a Lockwood and Co., aminek jobb a világépítése és szerelmi szál nem toxikus, mégis érdekesek a karakterek.

2023. febr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%

Hiába van nem egy hibája és az ütemezése se a legjobb, a Sárkányok háza volt a fentiek közül legjobban összerakva sztori, karakterek és setting terén.

Az Andor nem rossz, bár nekem nem adja azt a klasszikus Star Wars érzést. A Kenobi számomra csalódás volt, lopott idő.

A Stranger Things aktuális évadja sokkal jobb volt az előzőnél, de azért sok hibája és logikátlansága van, illetve sok döntéssel a sztorival kapcsolatban nem tudtam egyetérteni. Összeségében elvoltam vele.

A Wednesday-en nagyon jól szórakoztam, kétszer is megnéztem, de megvannak a Netflixes tinisorozatos hülyeségei (pl. beleerőszakolt romantikus szál) és logikai hibái, ami miatt nem tudom az év sorozatának mondani.

A hatalom gyűrűi vizuálisan gyönyörű, de ennyi pozitívumot tudok mondani. Igaz, nem vagyok nagy Gyűrűk ura rajongó.

A többit nem láttam.

2023. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!