Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik a világ valaha volt...

Melyik a világ valaha volt legtúlértékeltebb sorozata?

Figyelt kérdés

2023. febr. 14. 18:48
A kérdező szavazást indított:
Wednesday
Stranger Things
Trónok harca
Squid Games
74 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Túlértékelt = sokkal rosszabb mint amilyennek beállítják? Ha viszont ennyire rossz, miért van kiemelten magas nézettsége? Mintha ellent mondana magának az állítás, és egy sértődött, butthurt megjegyzés lenne a fanyalgóktól: leszólni valamit ami joggal népszerű, és nem értik az okát vagy nem hajlandóak azt elismerni.
2023. febr. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lehet, hogy a világ valaha volt akármijébe csak az elmúlt pár évből kerülnek be jelöltek? Mintha a kérdező valami 12 éves lenne, akinek fogalma nincs arról, mi történt a világban négy évnél régebben.
2023. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Nekem először a túlértékelt/alulértékelt troll ugrott be, volt 1-2 év amikor ez határozta meg a kategória színvonalát. Ő tolja még a "... jó ember?", a Queen, Michael Jackson, és eurovíziós énekesekről szóló kérdéseket is.
2023. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom ezt is ő írta ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok_..


Szánalom ezen ennyit ugrálni.

2023. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy neked nem tetszik egy sorozat attól az még lehet népszerű. Hacsak nem valami agymenésről van szó, általában azért népszerű egy sorozat, mert jó.
2023. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Trónok harca. Barátok közt középkorba öltözve kb.
2023. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
A Trónok harcán kívül mindegyik.
2023. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%

A Wednesday-t és a Stranger Things-t nem láttam, a Trónok harca és a Squid Game egyáltalán nem rosszak szerintem.

Én a Mandalorian-ra szavaznék. Igaz, csak két részen sikerült végigszenvednem magamat, úgyhogy ezek alapján tudok ítélni. Unalmas, lapos, nincsenek benne új ötletek. De úgy ajnározták, mint a Star Wars univerzum megmentőjét. De két rész alatt egyetlen egy érdekes dolog sem történt benne. Még a Disney-trilógia legrosszabb filmje is jobb, mint a Mandalorian. A filmek legalább érdekesen rosszak.

2023. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

És a Witcher hol van?


A szavazásban lévő sorozatok egyáltalán nem rosszak. A Trónok harca utolsó 2 évada mondjuk trágya lett, de maga a sorozat nem rossz. Márpedig a túlértékeltséghez az kell, hogy rossz legyen, mégis nézzék.


A Mandalorian... háááát ja. Mondjuk ott az a furcsa, hogy miért néz Star Wars-t az, aki alapvetően nem Star Wars fan?:D Számomra itt a bibi, hogy olyanok is nézték akiknek lövésük sem volt a SW világáról.

De szerintem végső soron a Mandalorian nem túlértékelt, mert elég sok helyen lehúzták, sok kritikát kapott. A túlértékeltséghez meg ugye az is kell, hogy magasra értékeléjék, szeressék az emberek annak ellenére, hogy szar:D


A Witcher viszont egy rakás fos. Henry Cavil iszonyatosan jó benne, de... kb ennyi:D

2023. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Hat figyelj ez annyira egyéni hogy felesleges a kérdés. A sitcomokat is van aki szereti én egy részt képtelen vagyok megnézni belőlük
2023. febr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!