Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 'Scooby Doo, merre vagy?/...

A 'Scooby Doo, merre vagy?/ Scooby Doo, Where are you?" először mikortól ment magyar szinkronosan?

Figyelt kérdés

Ti hány évesek vagytok,és néztétek már szinkronosan a mesét? Mennyi idősen nézhettétek kábé? Vagy, ha születési évet írtok, az is lehet jó; meg inkább ahhoz még életkort is. Vagy nemtom, amit akartok írni ide-kapcsolódóan.


Én '92-es vagyok, szerintem néztem már 4évesen is.


Cartoon Network-ünk is mindigis volt. Még ez is lehet pl szempont, hogy kinek volt, meg kinek nem volt Cartoon Network-je; de pl a barátaitól pl mondjuk hallotta, hogy van az a sorozat, vagy ilyesmi. :):)


Amúgy, az ihlette a kérdést,hogy van egy nálam 10 évvel idősebb pasi, aki tetszik; de már egy ideje nem beszéltünk; nem akarom most ezzel zargatni. :):) Csak, kíváncsi vagyok; hogy ez közös volt-e a mi életünkben. :):) Mert a Scooby Doo az tök jó, és ha közös pont, az is tök jó. :):) :) [A sztorimra most nem térnék ki; csak megható lenne, ha pl ez a mese neki is sokat jelent. :):) ]



2023. febr. 17. 22:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Még az jutott eszembe,hogy alapból én már magyarul láttam szerintem;

angolul nem tudom, hogy ment-e itthon, Magyarországon néha,

de azt tudom, hogy időnként talán lengyelül (?) :) jött be; és akkor megnéztük azt a részt lengyelül, amit már tudtuk, hogy láttunk szinkronosan is. Vagy, nemtom, ezzel a mesével pl pont ilyen volt-e, de szóval olyan ott előfordult; hogy volt valami anomália; és akkor nálunk jött be lengyelül (szerintem muter állapította meg azt róla, és mondta nekünk, hogy az lengyel :) ) ; na, és akkor nem tudom, hogy olyankor meg pl a lengyeleknél magyarul ment? :) ♥ (mármint, a Cartoon Network :) ♥ ♥ :) )

2023. febr. 17. 22:24
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg 1999-ban jelent meg magyarul. Én 20 éves vagyok és 2006-tól a mai napig nézem amikor csak megy a tv-ben akár a scooby doo-t vagy bármely ilyen régi mesét.
2023. febr. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm a választ. :):)
2023. febr. 18. 11:04
 4/13 A kérdező kommentje:
Forrást azt amúgy nem tudom, tudnál-e mutatni. Ha emlékezetből írtad; úgy is jó; de mintha én már néztem volna szinkronosan iskolás korom előtt is. :):) '99-ben kezdtem az elsőt. Ja és már szerintem a Kölyökklubb-ban, vagy nemtom, hol , de szerintem, még szintén iskolás korom előtt, mintha ment volna a Scooby Doo-nak a kölyök változata is. :):) Szóval szinkronosan. De lehet, hogy nem, de szóval, én arra gondolok, hogy kellett már , hogy '99 előtt legyen magyar szinkron. Szerintem simán néztem már óvodás koromban magyarul. Mondjuk lehet, hogy simán angolul is simán megnéztem. Tegnap amúgy ránéztem a Wikipédiára, ott konkrétan szinkronhoz kapcsolódó évszámot nem láttam. De szóval, mintha ment volna már iskolás korom előtt is ez a mese magyarul. :):)
2023. febr. 18. 11:47
 5/13 A kérdező kommentje:
*Mármint, jóval iskolás korom előtt; tehát, nem csak pár hónappal . :):)
2023. febr. 18. 11:48
 6/13 A kérdező kommentje:

Nah, pl itt már egy későbbi Scooby Doo-nál írja, hogy már '87-ben volt szinkron, ha jól értelmezem. :):)

(Scooby-Doo Meets the Boo Brothers) [1987] - r.: Paul Sommer, Carl Urbano - 1. magyar változat


[link]

2023. febr. 18. 11:50
 7/13 A kérdező kommentje:

*mert az első Scooby Doo, azt hiszem '69-ben jött ki, angolul szerintem akkor.


Szóval addig pl bőven volt idő szinkronizálni. :):)


Szóval én mindenképpen ragaszkodnék ahhoz, hogy már óvodás koromban néztem. :):)

2023. febr. 18. 11:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok régi amerikai rajzfilm csak a kereskedelmi TV-k megjelenése után lett leszinkronizálva. A Scooby-doo-t először a TV2 szinkronizálta, aztán a Cartoon Network magyarországi megjelenésekor a Hanna-Barbera illetve Warner Brothers rajzfilmek(mivel a CN a Warner Media csatornája illetve a HB is már hozzájuk tartozott akkor) ott kerültek műsorra, főleg a korai időkben, de persze az RTL és a TV2 is vett át Warner illetve HB rajzfilmeket.
2023. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem hiszek neked. :):) A Scooby Doo - Merre vagy? Szerintem sosem ment a Tv2-n. :):) Mondjuk ezek a mozifilmszerű-méretű, újabbak, még ugyanazzal a rajzstílussal, már lehet, hogy mentek. Amik ilyen hosszabbak voltak; de az is sorozatban volt, csak hosszabb részek. Pl ilyesmik, hogy "Scooby Doo találkozik Stannal és Pannal", vagy nemtom, ilyen pont volt-e, de ilyesmik. És valami narancssárga háttér rémlik ezzel.
2023. febr. 18. 12:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Áh, rámentem Hámori Eszter Wiki-lapjára; hátha ő volt először Diána, és a Wikipédián Hámori Eszternél már hátha kintvan évszám szerint is neki, mint szinkronszerep; de nincs. :):) Még tudok két másik Diána-hangot; megnézem még ott is. :):)
2023. febr. 18. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!