Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyatban Bella apja nem...

Az Alkonyatban Bella apja nem furcsálja Renesmee növekedését?

Figyelt kérdés
Hiszen látta babaként is, és van egy olyan jelenet is amiben mondja hogy azta legutóbbi találkozás óta fél fejjel magasabb. A könyvet nem olvastam, ma rendeltem meg. De ez a kérdés mindig is érdekelt.
2023. febr. 19. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
De, de pontosan tudja, hogy vannak furcsaságok, a vérfarkasokról is tud. Azt is észrevette, hogy mennyire hasonlít Bellára, pedig azt mondták, hogy örökbefogadták. Ugye a 9 hónapos terhesség hiányát nehéz lett volna máshogy magyarázni. Szóval feltűnik neki sok minden, csak nem faggatja őket. Nem emlékszem már mindenre pontosan, jó rég olvastam, de gondolom azért nem mondják el neki az igazat, mert az embereknek nem lenne szabad tudni a vámpírokról és nem akarják ezzel veszélynek kitenni. Bellánál is volt ebből gond és csak azért engedték el, mert Alice látta, hogy belőle is vámpír lesz majd.
2023. febr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. febr. 19. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!