Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok segíteni az alábbi...

Tudnátok segíteni az alábbi sorozatok azonosításában?

Figyelt kérdés

1: 1997-2002 között TV2-n adtak egy sitcom-ot (?)amiben Bill Cosby volt a főszereplő, és talán nyomozott (?).


2: 2000-2004 között hétvégén dél körül volt az RTL Klubon egy dokumentumfilm sorozat, amiben technológia újdonságokat mutattak be.

Pl. fejlődő országba vittek PC-t aminek talán érintőképernyős lehetett, mert az egyik szaki, aki beszélt erről, kiemelte, hogy a gyerekek akik használhatták, azok rájöttek hogyan kell aktiválni az op.rendszerben (win xp) a képernyőbillentyűzetet és így üzenetet tudtak nekik küldeni.

Vagy egy másik esetben a televíziózás jövőjét mutatták be. Azt, hogy a jövőben, ha megnyomjuk a táviránytó piros gombját, akkor akár termékeket rendelhetünk házhoz. (ez kb. a ma ismert hbbtv lehetne)


(((Találtam egy "Az internet csodái" című sorozatot, de nagyon valószínű, hogy nem ez volt az. Angol vagy amerikai sorozatra tippelek.)))


3: 2000-2002 körül M1-en ment egy repülőgépes sorozat. Talán Ausztrál, és arra emlékszem, hogy "Sky" tv produkció lehetett.


4: RTL klub, 2004-2008 között valamelyik nyáron adtak egy horoszkóppal kapcsolatos sorozatot. Talán francia lehetett, de nem vagyok benne biztos. És talán gyilkosságokról szólt.


5: 2010 körül Spektrumon volt egy műsor amiben másik országba küldték új családba a rosszul viselkedő brit gyerekeket (néhány hétre).


6: "Zűr hátán zűr" talán egy sorozat, de semmit sem tudok róla. Miről szólt, mi az eredeti címe?


7: Fenn a magas északon - svéd sorozat. ennyit tudok erről, mást nem. Miről szól, mi az eredeti címe? Csak azért, mert az m1-en vagy m2-n ment 1994-96 körül egy sorozat, ami nagyon sötét volt (és ijesztő), egy fiú gyerek lehetett a főszereplője és nagyon elvont volt. Másra nem emlékszem belőle, de az biztos, hogy nem egy laza ifjúsági valami volt, annak ellenére, hogy délután ment valamikor.


8: 1994-1997 körül az m1-en vagy m2-őn ment egy gyereksorozat, aminek két testvér volt a főszereplője, egy csaj és a kis öccse. Szerintem angolszász területen készülhetett (amerikai, kanadai, brit vagy ausztrál). Talán nyomoztak valami után...


9: 2000 körül dél körüli órákban adta a TV2 azt a dokusorozat féleséget, ami egy állatkórházban játszódott. Főleg kutyákat gyógyítottak benne. Ez mi lehetett?



2023. febr. 21. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
1-es adta magát- Cosby nyomozó rejtélyei, a 4-es pedig a Csillagjegyek(Zodiaque) lenne.
2023. febr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jól van ez így? ***** válasza:
2: Infománia [link]
2023. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2: Sajnos nem, mert ez magyar műsor volt. Amit én keresek az biztosan külföldi volt.
2023. febr. 21. 22:48
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A 4es az a dolmen rejtelmek szigete szerintem.

5. Világ legszigorúbb szülői

2023. febr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok- a 4-es válaszolónak meglehet hogy igaza lesz a Dolmen- rejtelmek szigete c. sorozattal :)
2023. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A "Zűr hátán zűr" szerintem ez a gyereksorozat lehetett:


https://www.youtube.com/watch?v=GoN-qHoqg30


[link]


[link]

2023. febr. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Fenn, a magas északon" pedig valószínűleg ez lehet (eredeti cím "Så går det till på Saltkråkan"):


[link]


Viszont svédül rákeresve ezekre hosszabb gyerekfilmeket dob ki a kereső. Valószínűleg Németországban és nálunk ezeket úgy vetítették, hogy több darabba vágták, de így utólag már rekonstruálhatatlan, hogy mennyit vágtak ki, és mennyit vetítettek belőle.

2023. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A 9-hez kapcsolódóan itt találtam egy olyat a TV2-n, hogy "Kiskedvencek klinikája", talán ez lehet, amit keresel:


[link]

2023. febr. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Még keresgéltem egy kicsit, szerintem ez lehetett a "Kiskedvencek klinikája" eredeti verziója:


https://www.youtube.com/watch?v=R2NTNixmKZk

2023. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a segítséget! Ha valaki még valamit tud, az nyugodtan leírhatja!


#8 és 9: Segítségeddel kiderült, hogy ezt kerestem: Emergency Vets (1998) egy animal planet-es sorozat volt.


A 3-as pontban leírt sorozat a következő volt (hála égnek ez is kiderült):

Kék Ég Légitársaság (Big Sky, 1997) És nem sky produkció volt, hanem mint látni a címében van sky.

2023. febr. 25. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!