Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jó ötlet lenne Harry Potter...

Jó ötlet lenne Harry Potter és az elátkozott gyermek filme(ke)t készíteni?

Figyelt kérdés

Egy névtelen belsős forrás szerint a Warner Bros. már gondolkodik rajta:


[link]


2023. febr. 22. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet
Rossz ötlet.
17 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb úgy is csinálnak új filmeket ebből a világból.

A játék is bemutatta hogy mekkora igény van erre.

2023. febr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Inkább egy időben újabb rész kéne, ahol már felnőttek, és mindnek van családja, elhelyezkedtek.


Csak újabb ellenségek lesznek, meg hasonlók.


Pl. gondolkodtam varázslópároson, akik testvérek, és nagyon erősek.

Vagy ilyen gonosz emberről.

2023. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Úgy tudom remakelni fogják az eredetit
2023. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Vagy mint a dragon ball-ba, hogy androidok.


Vagy pl. érdekes lenne milyen a meditáló szerzetesek közötti varázslók, valahogy az is kapcsolódhatna ide. Pl. közéjük állhatna egy harcművészeti nagymester, aki jóban volt Dumbledorral, és közel olyan jó volt.

2023. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennél 1000x jobb és értelmesebb fanficeket is meg tudnának filmesíteni. Már nem azért de az eredeti voldemort mikor beszélt utódlásról? Szerintem farka se volt nem hogy gyereket csinált volna bárkinek is
2023. febr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Az a történet egy szekunder szégyen, fanfictionnak is rossz, arról nem is beszélve hogy az alap blődségén túl is hány helyen mond ellent a kánonnak. Isten óvjon attól hogy megfilmesítsék, akkora bukás lenne mint ház, és nem lenne véletlen.
2023. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb lenne egy előzménysztori. Piton fiatalkoráról, a Tekergőkről, Harry anyjáról...
2023. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Szerintem csak a konzervatív hardcore Harry Potter fanoknál lenne bukás, akik szőrszálhasogatòak, és nem tudnak örülni annak, ha kapnak valami újat a HP világból.


Mármint az igazi HP világból, mert ez a Lengendás Állatok annyira gyenge eresztés, hogy a harmadik részt meg sem néztem, de az 1-2-nél is inkább elkezdtem telefonozni, annyira untatott.


Egy új Harry Potter történet kellene, nem előzmény, abból már elég volt (Legendás Állatok + a fanfilmek) és az Elátkozott Gyermek ennek tökéletesen megfelelne, ha írnának hozzá egy normális forgatókönyvet. Az alapstory ugyanis szerintem érdekes.


Hasonló a helyzet itt is, mint a Dragon Ball esetében: a konzervatív hardcore fanok ma is a DBZ-t éltetik, és nem tudnak örülni a DB Supernek, hanem szőrszálhasogató módon belekötnek ebbe-abba.


Ettől függetlenül tiszteletben tartom mások véleményét, nem kívánom őket meggyőzni a magam igazáról, de semmiképpen nem azonosulok ezzel a hozzáállással, sem a Harry Potter sem a Dragon Ball esetében, hanem szeretettel fogadom az új anyagokat. Akkor is, ha nem tökéletes.

2023. febr. 25. 14:46
 9/13 A kérdező kommentje:

#5


Voldemort a saját utódjáról nem beszélt, de az utódlást fontosnak tartotta, nem véletlenül volt büszke arra, hogy ő Mardekár leszármazottja.

Az is nyilvánvalónak tűnik, hogy Bellatrix fanatikusan szerelmes volt Voldemortba.

Ha az eredeti történetet itt-ott kicsit módosítják, akkor simán be lehet illeszteni az elátkozott gyermeket a kánonba.

Még egy érv mellette, hogy Rowling jóvá hagyta, tehát jelenleg ez is kánonnak minősül a furcsaságai ellenére.

2023. febr. 25. 14:57
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha valami eleve rossz meg bukás azt minek megfilmesíteni?

Lehet a Hogwarts Legacyból csinálnak sorozatot, a játékadaptációk eléggé felkapottak most

2023. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!