Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól a Da Vinci kód és...

Miről szól a Da Vinci kód és az Angyalok és Démonok 10-10 mondatban?

Figyelt kérdés
Spoiler jöhet!
2023. márc. 3. 08:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Da Vinci kod a Szent gralrol szol....Hogy a Szent gral valojaban nem is kehely volt,hanem egy nő,Maria Magdolna aki Jezusnak volt a nője.Es a szent gral ő,vagyis az ő méhe.az egesz konyvben kutatják,hogy hol van Maria Magdolna sirja,kozben az Opus dei elol menekulnek akik nem akarjak,hogy ez az egesz kideruljon...remelem jol irtam,a konyvet mar evekkel ezelott olvastam,a filmet pedig meg sosem lattam elejetol a vegeig.

Az anygalok es demonokat nem tudom.

2023. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az angyalok és démonokban egy svájci kutatólaborból ellopnak egy lenyegében bombaként funkciónaló eszközt, amit elrejtenek a vatikanban valahol és elrabolják a pápaválasztasról a legfőbb jelölteket. Úgy tűnik hogy az egésznek az illuminatusokhoz van köze.
2023. márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!