Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Wimx Sagához hasonló sorozat...

Wimx Sagához hasonló sorozat vagy film? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Én amúgy mindkét évadot nagyon szerettem, szóval tud valaki hasonló filmet vagy sorozatot ajánlani? Amiben van valami különkeges képességük, vagy valamire kiképzik őket pl.egy iskolában mint itt. Valami modern kéne, szóval nem ilyen Trónok harca szerűségre gondolok, meg nem ilyen vámpíros dolgokra, hanem valami modern fantasy/akcióra, ami nem nagyon sötét.

Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nagyon kiakadtam hogy nem lett 3.évad, és azóta se értem miért nem lett



2023. márc. 5. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lockwood and co.
2023. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem túl fontos a kifejezetten fantasy vonal, akkor:


Szuper felsőtagozat

Szupersuli


Nem tudom hány éves vagy, én gyerekként láttam mindkettőt, most így rájuk keresve kicsit lehet gagyik...


Ha anime is jó, ott a Hősakadémia. Az is ilyen szuperhősös inkább, de nem ragadt le a szokványos képességeknél. És minőségben is jó.

2023. márc. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!

Amúgy 16 éves lány

2023. márc. 7. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!