Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki emlekszik arra a sorozatra...

Ki emlekszik arra a sorozatra a 90-es evekbol ahol egy naci tiszt megeroszakolt egy zsido not akinek fia szuletett, es a fiu folnottkorban ugy nezett ki mint az apja? par reszes volt, nekem Kain remlik a cimben de sehol nem talalok ilyet...

Figyelt kérdés

2023. márc. 12. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek között?

[link]

2023. márc. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem rémlik valami hasonló. És a fiának - aki kiköpött náci tiszt (talán épp a koncentrációs tábor főnöke, vagy valami magas rangú tiszt) - azt mondta, hogy az apja zsidó volt, de meghalt, és a fiút is zsidó hit szerint nevelte. Amikor eljönnek a nőhöz a koncentrációs tábor túlélői, megdöbbennek a fiú kinézetén, de nem mondják el a fiúnak az igazat, azt hiszem.

Bár, szerintem ez nem sorozat volt, csak egy film.

A náci tiszt épp azért engedi ki a nőt a táborból, mert tőle lett terhes a rendszeres erőszakok után. (Nem valami Legyel film volt? Most valami miatt ez ugrott be, de a címét én sem tudom. Mellesleg a náci tisztet, és később már a felnőtt fiút ugyanaz a színész játszotta.)

2023. márc. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom a címét de nem sorozat hanem film volt
jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!