Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért lett ekkora bukás a...

Miért lett ekkora bukás a Babylon?

Figyelt kérdés
Mind anyagilag, mind kritikailag leszerepelt, miközben egy tök jó közönségfilm, híres sztárokkal, meg minden.

2023. márc. 15. 07:27
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Az alapján, ahogy végigszenvedtem azt a három órát a moziban, az lett volna a meglepetés, ha nem szerepel le. Valami iszonyat művészit akartak alkotni, csak nem jött össze.
2023. márc. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hmm, szerintem semmi művészkedés nem volt benne. Egyszerű sztori, egyszerű karakterek. Én pont azt kaptam, amit vártam.
2023. márc. 15. 08:43
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Miért szerepelt volna le kritikailag? Kifejezetten dicsérik mindenfelé és egy rakás díja/jelölése lett. Nem szabad beleesni abba a hibába, hogyha nem nyer valami 8 oscart meg 6 golden globe-ot akkor az leszerepelt. Plusz az átlag nézői értékelések (imdb stb) sem rossz annak ellenére, hogy egy hosszú rétegfilmről van szó. Szerintem egyáltalán nem szerepelt le, legfeljebb bevételi szempontból. Az pedig sajnos vagy nem sajnos, de érthető egy ilyen filmnél.
2023. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A nézői értékelések lehet, hogy jók, de Rotten Tomatoeson 56%-on áll, Metacriticen is csak 60-on, és szerintem a gyenge nézőszám is egyfajta leszerepelés.


Nem értek egyet, hogy ez rétegfilm, szerintem kifejezetten mainstream alkotásnak szánták (lásd. ismert sztárok, híres rendező, nagy költségvetés stb.) Az ilyen filmek nem szoktak ekkorát bukni.

2023. márc. 15. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Egy rétegfilmnek mindig nehezebb esélye lesz sikeresnek lenni és igen, attól még, hogy jól ismertek a készítők és sok pénzt kapott, ugyanúgy rétegfilm lesz.

Szerintem a marketing volt az elsődleges probléma, nem jól és nem eléggé keltettek neki figyelmet, illetve Hollywood hajlamos visszatartani azokat a filmeket, amik rosszabb vagy árnyaltabb oldalról mutatják be a filmipart.

2023. márc. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem volt jó a marketingje elvileg és elég megosztó film lett. A több mint 3 órás játékidő meg csak hab a tortán.
2023. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert 3 órás ripacskodás az egész
2023. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!