Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Dr. murphy a viasat 3-on hol...

Hosszúhajú kérdése:

Dr. murphy a viasat 3-on hol lehet újra nézni?

Figyelt kérdés
egyre hátrébb tolják a dr murphy éjjeli ismétlését. először kb éjjel 1 kor kezdődött, pár napja 3 körül most meg betették egy csomó sorozat után, így hajnali 5 kor kezdik. és mindezt úgy, hogy évad közben. oké, éjjel 1 kor még fent vagyok de hajnali 5 ig várni már nekem is sok. dühítő hogy elkezdik egy bizonyos időbe aztán egyre kijjebb tolják. egyszer már láttam, tudom hogy ismétlés, de akkor sem kéne menet közben variálni, legalább várják meg a végét. hol tudom újra nézni?

2023. márc. 28. 02:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A Disney+ kínálatában található jelenleg az első 4 évad.
2023. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm! megnéztem az oldalt, de látom ez fizetős. mondjuk nem sok. aztán megtaláltam a jobbmintatv.hu-n és ott meg is néztem. :)
2023. márc. 28. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!