Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Family Guy, vagy South Park a...

Family Guy, vagy South Park a jobb?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 13:15
A kérdező szavazást indított:
Family Guy
South Park
44 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
South Park.
2023. márc. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
KI mit szeret jobban, South Park nálam is.
2023. márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
South park szerintem
2023. ápr. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én nem tudok dönteni közöttük. Régen csak a South Park-ot néztem (és imádtam), viszont az utóbbi 7-8 évben keményen ráfüggtem a Family Guy-ra is, és bár a South Park-ot előbb kezdtem el nézni, a Family Guy-t az évek alatt legalább ennyire megszerettem.
2023. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a Family Guy jobban bejön.
2023. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Györffykee ***** válasza:
100%
Inkább a South Park. Bár régebben csak a Family Guy-t néztem amit imádtam ezért elkezdtem a South Park-ot is. Bár szerintem mindegyik másban jó de ha nagyon választanom kéne a South Park de szerintem mindkettőt érdemes nézni mert nagyon szórakoztatóak
nov. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos nézzük át. Mind a 2 nek meg van a saját varázsa és lehet szereti vagy utálni az az ember döntése. Ha választani kell akkor a Family guy picit jobban szeretem mivel bár nem olyan népszerű mint a South park viszont nem olyan Polgár pukasztó. Igen a Family guy nál is vannak olyan dologok amik elégé szemöldök ráncoló viszont a South Park nem tisztel se istent se embert mig a famliy guy probál. A South Park azért jobb mivel sok jó vicc van benne és a magyar szinkron is sikerült szinte tökéltesen.
jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!