Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit jelent, ha egy film...

Mit jelent, ha egy film stáblistájában valakinek a neve mellett az áll, hogy C.S.A.?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Casting Society of America
2023. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Az az én nevem rövidítése:) ( viccelek)
2023. márc. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De miért kell ezt odaírni? Mármint gondolom a mindennapi életben nem használatos, mint a nevek előtt a Dr. Miért nem úgy írják, mint a "rendezte: xy"? Miért a neve után van megjelölve, hogy kiket képvisel? Vagy egyáltalán ezt akarja jelenteni?
2023. ápr. 1. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Adtam egy korrekt választ, de úgy látom, nem mindenkinek tetszik.


Kerdező! Pontos törvényt ne várj tőlem, de azért írják oda, mert védik a szakmát. Csak olyan lehet rendező, vágó, operatőr stb., aki tagja ha tetszik "kamarának".

Ahhoz hasonló szevezet.

Nálunk is használják. Pl. H.S.C. azt hiszem a operatőrök szervezete.

2023. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: nem titulus, mint a doktor. A stáblistán kell szerepeltetni, és gondolom az üzleti névjegyen szokás.
2023. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja így már értem. Szóval ezzel azt jelzik, hogy van hivatalos minősítése vagy ilyesmi, tagsága, nem pedig mezei Gipsz Jakab, akinek ez az első filmje. Oké, így világos. azt hittem, valami névtartozék. Köszi :)
2023. ápr. 1. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!