Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Marvel vagy DC?

Marvel vagy DC?

Figyelt kérdés
Napi kérdés - 5. nap

2023. ápr. 1. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Marvel
2023. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
egyik se
2023. ápr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Jelenleg egyik se.

A Marvel pár éve még jó volt, most már kaka.

A DC meg pont azért rossz, mert Marvel akar lenni.

2023. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a szuperhősös témával pont úgy vagyok mint a zombikkal. Marvel filmek közül az első, 2010-es Bosszúállók film esküszöm úgy 12 évesen óriási élmény volt, de most meg amikor évente jön ki 3 Marvel film egyszerűen unalmas.


Úgy 3 évente sikerül alkotnia a filmiparnak valami egyedit, mint például az Élősködők (Parasite) film, vagy a Beugrottam (I came by).

Számomra szuperhős témában még mindig a Sebezhetetlen (Unbreakable) a legjobb, sokkal élet közelibb és komolyabb mint bármelyik Marvel film, de még mondanivalójában is. Vagy ott a Blöff, vagy a Harcosok Klubja, ilyesmi filmeket miért nem tudnak manapság készíteni?

Elvégre kapásból tudnék 10 könyvet mondani amiből simán lehetne ilyen volumenű filmet összehozni, mégsem teszi meg senki.

2023. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Mindegyik szar, mivel az összes szuperhősfilm egy kaptafára készült, valóságtól elrugaszkodott baromság. Egyedül azokban vannak valódi karakterek, hihető akciók, amik még a 2000-es évek előtt készültek: '89-es Batman, '78-as Superman pl.
2023. ápr. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
MARVEL
2023. ápr. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
59%
Év közben sok ember Marvelt néz, de karácsonykor mindenki DC-t. 😂
2023. ápr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már egyik sem. Nagyon lement a színvonal. Ha nagyon választanom kell, akkor inkább DC mert az nem annyira gyerekes, az Igazság ligája mondjuk egy hatalmas csalódás volt. Marvelből a fekete özvegy tetszett utoljára.
2023. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindkettő egyformán fos.
2023. ápr. 5. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Most amúgy, ez egy vélemény kérdés, erre lepontozzátok aki ímarvelt mond, meg azt is aki DC-t, nem értem...
2023. ápr. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!