Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki lesz Son Goku új szinkronja?

Ki lesz Son Goku új szinkronja?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 4. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Remélhetőleg senki, és akkor úgy nézi mindenki, ahogy kéne: eredeti nyelven, felirattal.
2023. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
Kulcsszavak miatt jelentve a kérdés.
2023. ápr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. én is remélem!

2. köszi!

2023. ápr. 11. 19:42
 4/7 Kecske_bak ***** válasza:
42%

nem tudni,hogy egyeltalán fognak e szinkront csinálni az új dragon ball évadokból. itthon nincs sok igény az anime szinkronokra "mer az mese,azt csak gyerek nézze". animax óta csak nagyon ritkán szinkronizálnak animét.

vagy egy random csomágban csak benne volt egy-két anime évad,vagy netflix fordítói épp úgy érzik hogy megáldanak minket egy-két sorozattal

2023. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"vagy netflix fordítói épp úgy érzik hogy megáldanak minket egy-két sorozattal"


Akarod mondani tönkrevágnak egyet, kisfiam.

2023. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kecske_bak ***** válasza:

5#

Bocs ha nem ment át a szarkazmus,de netflix szinkronok tényleg szörnyűek. Talán az edgerunners szinkronja elviselhető,a többit fáj hallgatni

2023. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 miért baj az ha valaki szinkronosan akkar nézni animét nem mindenki akkar feliratod olvasni. Meg én a dragon ball az amit én nem néznék japánul mert goku gohan(felnött) krillin bardock hangja egy nő és engemet ez zavar hiszen a többi nyelvben mind férfi adja
2023. aug. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!