Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szól pontosan a Her (A...

Miről szól pontosan a Her (A nő) című film?

Figyelt kérdés

Megnéztem, és nagyon érdekesnek találtam, el is érte a hatását és magányosnak érzem most magam, de nem értem, pontosan kiről szól.

Miért az lett a címe, hogy Her (A nő), amikor a középpontban pont egy operációs rendszer áll, aki egyáltalán nem egy nő, csak a hangja az? Vagy pont ezért lett az a címe, mert az a probléma, hogy nem egy valódi emberbe/nőbe szeretett bele a főszereplő? Viszont a végén az operációs rendszer mégis önállósodik és ironikus módon véget vet a kapcsolatnak, a férfi pedig ír egy levelet... Szóval kit is szeret most? Csak szeretetre vágyott, mindegy kitől? (Személyes meglátásokat, véleményeket és kritikákat szívesen olvasnék róla, mert elég vegyes érzelmeket váltott ki nálam.)



2023. ápr. 5. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen láttam, nem emléxem pontosan, de úgy rémlik, hogy a fickó beleszeretett a női hangú programba, miközben ott lebzselt körülötte egy igazi nő. Méghozzá nem is akármilyen, Amy Adams ha jól rémlik. Lélektani dráma a film, sok mindent bele lehet magyarázni, a modern kor magányát, hogy eltűnnek az igazi férfiak, nők, stb.
2023. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na de az op. rendszer meg Scarlett Johansson :)
2023. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!