Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi kell ahhoz hogy vágó legyek?

Mi kell ahhoz hogy vágó legyek?

Figyelt kérdés

Marmint, egyetemi végzettség kell hozzá? Mennyire telített a pálya? Tekintve hogy mennyi ember jelentkezik média szakra.

A masik ami még érdekel az a szinkronszinesz de úgy tudom ott csak színészek dolgoznak, ez igaz?



2023. ápr. 5. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Színművészetin volt vágó szak. Nézz utàna a honlapjukon.

Szinkron színészek eredetileg színészek, előadóművészek voltak, akiknek képzett beszédtechnikájuk volt.


Sajnos nagyon felhígult a pálya, és katasztrófa lett a magyar szinkron minősége.

2023. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszi! Pedig nagyon érdekes lehet, bár én nagyon szeretek beszélni de nem beszélek olyan szépen szerintem, mondjuk ok ezt tanuljak nyilvan. Csak ugye már a legtöbb sorozatban már ugyanazok a magyar hangok, pl régebbi sorozatból az új sorozatba is, mert gondolom ők a legjobbak.


A színmű jó tudom, de azt is, hogy baromi nehéz bekerulni, meg színészek se akik évek óta játszanak darabokban nem jutnak be:(

2023. ápr. 5. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
A vágót nem tudom, de szinkronszínész csak akkor lehetsz, ha már elvégezted a színművészetit (tehát papírod van róla, hogy színész vagy). A másik lehetőség, hogy gyerekként elkezded. (Ez gondolom, már nem aktuális.) :)
2023. ápr. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, ezt nem tudtam. Régebben mindig kaptam ilyen spam üzeneteket h szinkronszineszeket keresnek és onnan jutott eszembe a napokban, köszi a felvilagositast:)) nem, sajnos. Idén megyek egyetemre remélhetőleg. Igazából fogorvosi az első számú cél de ha nem vennének fel sehova szívesen elvégeznék ilyeneket mint vágó mondjuk
2023. ápr. 5. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!