Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket szerettek?

Milyen filmeket szerettek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez így elég tág. Kb bármit. Majdnem mindegy mi a műfaja meg, hogy mikor készült. De leginkább a komolyabb hangvételű thrillerek, drámák állnak hozzám közel. De ezeken kívül is száz meg száz film van, ami tetszik.
2023. ápr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szintén elég tág. Sokszor a kevert műfajokban találom meg, ami leginkább tetszik. De ha mindenképp kell kategóriát mondani,akkor dráma, thriller, sci-fi, fantasy. Legkevésbé horror, akció.
2023. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Műfajtól és évjárattól függetlenül én is szinte mindenre kapható vagyok, ha izgalmas/érdekes a sztori és jó a látványvilág, ez a 2 mindenképp sokat dominál! Szomorúsága miatt a dráma az egyik, ami a legmesszebb áll tőlem, de azért abból is van pár kivétel, a másik a durván véres/darabolós horrort sem szeretem! Viszont az otthon megnyugtató hangulatával imádom a családi- vagy romantikus vígjátékokat, valamint a sorsfordítós fantasy-ket, száguldás és autós üldözés, rejtélyes thriller/krimi, stb. - bármit, ami nagyon le tudja kötni a figyelmemet.
2023. ápr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindegy, csak legyen jó :)

Persze ehhez az kell, hogy tartalmilag és formailag is kiemelkedő legyen, ami azért általában nem jellemző a műfaji filmekre (természetesen vannak kivételek). Szóval a kedvenceim többnyire avantgárd művészfilmek.

2023. ápr. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

Nem szeretek privát üzenetet írni. Úgyhogy itt válaszolok annak, aki kérdezett (talán a kérdező volt, ki tudja).


Zodiákus

Kiképzés

Joker

A tégla

Fogságban

A tökéletes trükk

Közönséges bűnözők

Titokzatos folyó

Forráskód

Láthatatlan vendég

Dejá vu

A belső ember

Tolvajok városa

A bombák földjén

A bárányok hallgatnak

Viharsziget

Nem vénnek való vidék

Orvlövész

Kényszerleszállás

Törvénytisztelő polgár

Holtodiglan

Sicario

A szoba

Wind river

A tűzben edzett férfi

Leon a profi

Kutyaszorítóban

Memento

A tetovált lány

Keresés


Most hirtelen ennyi. :) Remélem lesz olyan, amiket nem láttál és tetszik.

2023. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálam elég szűk: Flash Gordon 😍
2023. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak a scifiket de már az összes jót láttam, a gagyikat meg nem akarom megnézni
2023. máj. 10. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Ha már az #5-ös leírta a kedvenceit, akkor én is leírom belőlük, amik eszembe jutnak:


Taxi 1,2

Padlógáz (Autobahnraser)

Hajsza a győzelemért

A hajsza (1994)

Száguldás a semmibe

Meseautó (2000)

Vissza a jövőbe-trilógia

Frekvencia

Ház a tónál

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Instant család

Holiday

Későnérők

Felkoppintva

Levélbe zárt szerelem

Kutyabajnok

Oscar (1991)

Robotzsaru (2014)

Godsend - A teremtés klinikája

Éjjeliőr a hullaházban

Hívatlan vendég

2023. máj. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!