Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A passio mért nem kapott...

A passio mért nem kapott oszkár dijjat?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 21:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Mer szar vót.
2023. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Mert a zsűri szerint jó alkotàs volt
2023. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Miért keleltt volna neki?
2023. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Amiért az elXurtuk sem.
2023. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Bizonyára a témája miatt.A bizottság tagjainak valószínűleg nem a szívügye Jézus Krisztus.
2023. ápr. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Nem is jelölték a legjobb filmnek, pedig szerintem elég jó volt.
2023. ápr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak azert kérdeztem mert szerintem mindenkire hatást gyakorol a film. Az hogy egy másik ember mit képes tenni egy másik emberrel. Ebben szerintem az egyik legjobb film
2023. ápr. 8. 08:55
 8/11 NTBS ***** válasza:
Az ilyen jellegű filmek, nagyon ritkán kapnak.
2023. ápr. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem jön eléggé át a szenvedés, akkor tré az egész, gyenge munka, de ha meg átjön, akkor túl szadi.

Nagyjából ezért.

2023. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%

"Snide, mocking remarks were found in several entertainment magazines concerning The Passion during the course of the year. Though many were made in jest, it became difficult not to interpret those remarks as downright hostile. Was this a signal that "Passion" would be shunned come Oscar time? Evidently.


Was the disdain aimed at the film or the filmmaker? Perhaps not, because Tinseltown is not a community that often slights a product or one of their own who manages to bring in $370 million.


Rather, this might suggest that the belittling was in response to something else. Perhaps, as many have suggested, it was spiritual blindness or rebellious pride harbored against not the artistry of Mel Gibson, but the Savior of the world. After all, to acknowledge Gibson’s "Passion" is to admit that there is validity to the greatest story ever told. "


[link]

2023. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!