Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A netflixen miért van egyre...

A netflixen miért van egyre több áltudományos "dokumentumfilm"?

Figyelt kérdés

A Graham Hancock sorozatnál figyeltem fel rá először.

Most meg jön ez a fekete Kleopátrás.


Plusz nem tűnik fel nekik, hogy két teljesen ellentétes konteót propagálnak ilyenkor?

Bár még nem láttam minden művüket, így lehet többfélét is tolnak és teljesen mindegy nekik, hogy mennyi hülyeséget terjesztenek.


Illetve mi lesz a következő? A tiktokon az is népszerű konteó volt, hogy Róma nem létezett. Most akkor arról is lesz netflix sorozat?



2023. ápr. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dokumentumfilmeket egyáltalán ki az aki megnéz?

Mármint én szeretem a dokumentumfilmeket, de történelmit max a világháborúkról vagyok hajlandó nézni.

Viszont más tudományágakról sokkal egyszerűbb érdekesebb dokut találni.

2023. ápr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem megnézik azok, akiket pl. érdekli valamilyen szép, egzotikus táj is és mellé hallgat hozzá valamit róla.

Pl. a Graham Hancock sorozatban is sok érdekes helyre utazik, amit jó látni, csak éppen amit mesél az adott helyről az féligazság vagy szimpla hazugság.


De bármilyen indokkal meg lehet nézni. Mindenkit más érdekel.

2023. ápr. 14. 18:19
 3/5 MDaniel98 ***** válasza:
1#Az aki szereti a történelmet.
2023. ápr. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha igazi, bizonyítékokkal teli dokumentumfilmet akarsz nézni, nem gagyi Netflixes szart, akkor ajánlom a Monopoly és az Új norma dokufilmeket. Nem pont az, amit te keresel, de legalább nem áltudományos vacak.
2023. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Idiótaság lesz ez a Kleopátra-film. Hancockot legalább megelőzi a híre, mindenki tudja, milyen, de ez az új film valószínűleg tudományként lesz eladva.
2023. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!