Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A book of boba fettben az...

A book of boba fettben az 5.epizódban miért szenteltek egy teljes részt mandónak?

Figyelt kérdés

Ez volt a legjobb rész bár elég szomorú volt hogy din djarint kitagadták a mandalóriak.


Mit mondott a kovács mandónak hogyan tudja jóvá tenni a bűnét?



#Star Wars #sci-fi #bookofbobafett #dindjarin
2023. ápr. 17. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a sorozat második fele egy Mandalorian 2 és fél évad :D ez ilyen meglepetés volt, de tényleg onnantól magasan jobbá válik a Book of Boba Fett színvonala
2023. ápr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nekem a taszken vonal is tetszet.

De a kovácsos részt nem értem mondott valamit a nő hogy amiért levette a sisakot ezért ki van tagadva úgye de utána mondot valamit hogy megtisztulhat valahogy és jóváteheti ezt? De mondta mandó hogy elpusztult valami bánya.

Tehát esélyese nincs arra hogy mandalóri lehessen újra ?

2023. ápr. 17. 17:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Helyesírásért sorry
2023. ápr. 17. 18:00
 4/9 Emily ***** válasza:

Azért jelent meg Din Djarin a Boba Fett könyvében, mert a két sorozat összefonódik, crossovere egymásnak.

A kovács azt mondta Dinnek, hogy úgy nyerhet feloldozást a sisakja levételéért, ha elmegy a Mandalore-ra és megmártózik az ottani élő vizekben.

2023. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Aha értem.


És ha megmártózik akkor megbocsáltják neki a sisak levételt és viszafogadják?


Din azt mondta hogy elpusztult a mandalore-on ezek a helyek.(a tisztogatás során)

Vagy lehet félreértettem

2023. ápr. 17. 18:05
 6/9 Emily ***** válasza:
Igen, így van, ha megfürdik a Mandalore-i vizekben és ezt bizonyítja, akkor visszafogadják. És igen, jól értetted, hogy a Mandalore-t eléggé elpusztították a tisztogatások során ezért kérdeses, hogy élhető-e a bolygó és egyáltalán végrehajtható-e ez a megtisztulási rituálé. Ezért megy el hősünk a 3. Évad elején a Mandalore ra, hogy ezt kiderítse.:)
2023. ápr. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mindenkinek
2023. ápr. 17. 19:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez azóta a Mando 3. évadban eldőlt
2023. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Most kezdtem el nézni 3. Évadot boba megvolt már


#8 nem vagy fáradt 🤣

2023. ápr. 21. 18:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!