Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Grace klinika????

Grace klinika????

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én most kezdtem el a Grace Klinikát 2.évad végénél járok. Imádom eddig a sorozatot nagyon szeretem Alexet,Georgot , Baileyt,Izziet, Richardot, Addisont és Burke-ot. Szóval szinte mindenkit De Meredith-et és Yangot egyszerűen utálom nem bírom nézni se de ugye róla szól ez az egész sorozat szinte. Megéri így néznem? Tényleg állandóan Meredith lesz a közeppontba? Olvasgattam itt spoilereket, hogy javarészt a kedvenc szereplőim szépen lassan lemorzsolodnak és nem lesznek már benne. Jók fognak jönni helyettük? Vagy tényleg inkább ne is nézzem mert nem lesz ilyen jó a későbbiekben? Tényleg csak én utálom Meredithet és Yangot?


2023. ápr. 17. 20:16
 1/6 A kérdező kommentje:
3* évad végén
2023. ápr. 17. 20:23
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem a 4.évad mert mark meg callie a kedvencem. Utána még jó volt egy darabig, miután mindenki elment volt egy jó mélyrepülés de nekem a mostani évad mióta megint vannak új rezidensek eddig tetszik.
2023. ápr. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Christina az örök favorit karakter! :D De Meredith-et annyira én sem kedvelem, pedig a 19. évadot fogom kezdeni. Én azt mondom ne add fel, mert jönnek jó új karakterek: Altman, Hunt, Callie, Arizona (ő a másik favoritom), a közepénél jön Derek húga Amelia és egy jófej ortopédus Atticus Lincoln (alias Link), szóval én bíztatlak, hogy ne add fel! A 3. évadban van egy duplarész (azt hiszem ott van a betonba zárt gyerek) és a 4. évadban is (a horogkeresztes mentős), ami miatt kb. az egész évadot érdemes végignézni.
2023. ápr. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Magával Yangal nekem se lenne bajom de Meredithet tenyleg ruhellem semmi szimpatikus nincs benne es az ennyira lenyomja a hangulatom + az, hogy en hulye olvastam spoilereket es minden kedvencem meghal vagy elmegy. Mindegy tovabb nezem ha tenyleg nem minden Greyrol szol.
2023. ápr. 18. 13:47
 5/6 anonim ***** válasza:

En neztem, a 10 avadnal tettem be a kulcsot mikor valaki meghalt.

Mernek nehez elete van, en ugy gondolom h kesobb kedvelhetobb lesz a karaktere. De sokszor csinalt hulyeseget. Pl elrabolta a sajat gyerekét😅😅

En imadtam a sorozatot, azt nezni Mer hogyan nő fel, hogyan alakul az elete. Sajnos amugy mar reg abba kellett volna hagyni vélemenyem szerint. Kb a 12 evadnal. A mostani karakterek is tok gazak, mert nincs bennunk semmi ertelem.

Owennel soha nem tudtak semmit kezdeni.

Ameliaval soha semmit se tudtak kezdeni csak csapong. Pl mint Maggie


Jot tonkre tettek.

Link mit keres itt? Hozza csapták

Addison, és Teddy szuper de olyan karakterek akik jobb lenne h kevesebbet szerepelnének. Mert csak elrontják oket.

Georgot miert oltek meg?😰


5 evadig en imadtam amugy, meg most is kovetem ugy ahogy. Mer és Cris szuper baratnők lesznek, késobb Karev veszi át a bari szerepét, ő is felnő a feladatra.


Én rátertem a Vészhelyzetre, nagyon jo sorozat, a grace uj részeihez kepest legalabbis. A 3. Muszak se rossz, kis retro.

2023. ápr. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De mi szeretheto benne? Egy szeremcsetlen okoskodok aki azt hiszi o a vilag kozepe. Tulzottan sok szar tortenik vele. Ja es az arckifejezes amit vag kikeszit. Dereket sajnalom mert 100x jobbat erdemelne
2023. ápr. 19. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!