Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe a filmnek?

Mi a címe a filmnek?

Figyelt kérdés

Emlékeim szerint európai (francia? német?) filmről van szó. Egy középkorú házaspár elvonul egy házasság-javító "táborba", főleg a nő erőlteti a dolgot. A tábor egy kúria-szerű épületben van, telefont nem használhatnak az itt lévők, jógáznak, együtt főznek, kicsit hippisnek tűnik. A főszereplő páros női tagja teljesen el van ájulva a csoportot vezető spiri csávótól, közben a férje utálja az egészet, titokban a telefonját nyomkodja, ki van borulva, hogy hajnalban kelnek és jógáznak, csoportterápiákra járnak stb. Talán fehér ruhát is kell viselniük, de ebben nem vagyok biztos. Ebben sem vagyok biztos, de úgy emlékszem, hogy az ételt is maguknak főzik, a kertből szedik a zöldséget hozzá, kicsit olyan, mint valami kommuna.

Egy jelentre emlékszem, amikor a párok kint borozgatnak (?) a kertben/verandán, és kiborul a bili, mindenki összeveszik, talán valami titkok is kiderülnek.

Műfaját tekintve vígjáték, de vannak benne komoly drámai elemek.

NEM a Páros mellékhatás, és NEM a Wellnes für Paare, de az utóbbihoz hasonló.



2023. ápr. 20. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tipp:

Marriage Retreat (2011).

https://www.youtube.com/watch?v=YD9LAMT3FrY

2023. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hasonló, de nem ez az sajnos. Amire én gondolok, abban idősebb volt a főszereplő pár (talán már felnőtt gyerekük is volt).
2023. ápr. 21. 11:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Emberfeletti tisztánlátással és tudatossággal rendelkezik. Szükség idején tanácsot és útmutatást kap. Ezenkívül ismeri az összes nyelvet, bele értve az ősi, halott nyelveket és az alien nyelveket is, az ősi és modern hadviselést. A bölcsesség ereje olyan tudást kölcsönöz neki, amely messze meghaladja a halandói felfogóképességet.


Emberfeletti tudás: Marvel kapitány kivételes fotografikus emlékezőtehetséggel és szellemi éleslátással rendelkezik, ami lehetővé teszi számára, hogy elolvassa és megfejtse a hieroglifákat, felidézzen mindent, amit valaha tanult, és hosszú matematikai egyenleteket oldjon meg. Azonnal képes intuitív találgatásokra korlátozott adatok alapján; olyannyira, hogy a találgatásai szinte mindig helyesek.

2023. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hmm nem ide akartam ezt:D másik kérdéshez akartam
2023. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!