Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A last of us sorozat jó?

A last of us sorozat jó?

Figyelt kérdés

Kell ismerni a játékot vagy nézhető nélküle is?

Illetve aki nézte annak a véleményét szivesen várom.



2023. ápr. 22. 19:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Én végignéztem,többet vártam tőle.
2023. ápr. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jöhet még
2023. ápr. 22. 19:34
 3/18 anonim ***** válasza:
72%

A játékot nem ismerem. Akik azt ismerik azok véleménye átlagolva negatívabb, mint azoké akik nem látták.

Én is többet vártam volna, meg bőven van benne lmbtq is. Egyszer meg lehet nézni, nem nagy katasztrófa, de ha kihagyod, se vesztesz sokat.

Maga nekem az alap ötlet tetszik, de az a játékot dícséri és nem a sorozatot, sorozat terén bőven többet is ki lehetett volna hozni, olyan szinten, hogy a the walking dead is bőven semmi legyen hozzá képest.

2023. ápr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%

Egyszer nézhető.


(SPOILER!) A 3. rész meg gyakorlatilag teljesen egy homoszexuális férfi párról szól, azért egy 7 részes sorozatból egy teljes részt erre szánni hát az már.........


Ráadásul, kevés benne a fertőzött, kevés benne az akció.


Amúgy meg mi is akart ez lenni?

Mert horror filmnek gyenge, akció filmnek gyenge, drámának meg megint gyenge.

2023. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
24%
lasztofasz
2023. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Last of us játék nemhogy jó, a legjobbak közé tartozik. Főleg a történetszál. Az tette igazán híressé. Van benne egy mélyebb történet ami egy posztapokaliptikus világban játszódik, amit egy gombák által fertőzött emberek akik nincsenek a tudatuknàl okoztak. Ebben a játékban nem a zombiölés volt a nagy, hanem a történet ami ezeknek az embereknek a harcáról szól. Ezt a történetet dolgozza fel a HBO, de nem simán lopva a történetet, mint más adaptációnál, hanem visszaépítik és hozzáadnak ahhoz.

Érdemes megnézni de nem fog így atjonni ha nem játszottál vele előtte.

Ez látszik az előttem írt hozzászóláson. Én sem bírom a szügségtelen meleglobbi feldolgozásokat, de itt nincs ilyen. A játek történetét egészíti ki a harmadik epizód

2023. ápr. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Xd lasztofasz


Az lmbtq dolgokat nem csipázok de ez miért is kell?

2023. ápr. 22. 20:32
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

7


Attól még, hogy nem csipázod, van, létezik, ergo miért is ne? Ez a hiszti kb olyan, mintha én azon mérgelődnék, hogy miért kell lila színű autóknak lennie az utakon, ha én utálom a lila színű autókat...

2023. ápr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

"Attól még, hogy nem csipázod, van, létezik, ergo miért is ne? Ez a hiszti kb olyan, mintha én azon mérgelődnék, hogy miért kell lila színű autóknak lennie az utakon, ha én utálom a lila színű autókat..."


Ez azért kicsit másabb.


Én egy posztapokaliptikus akció filmet vártam ferözöttekkel, erre a 3. részben újra nézhettem a túl a barátságon c. filmet. xD


Vagy ugyanolyan mintha azt mondanám a kereszténység is létezik, és minden filmben kötelezően bele erőszakolnák a keresztény hittérítést. Na az hogy tetszene az ateistáknak vagy a más vallásúaknak?


Én elfogadom a melegeket, de attól még nem vagyok rájuk állandóan kíváncsi!

2023. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Nincs gondom a melegekkel de tényleg orrba szájba netflix feelingem lesz


Nem akartam hisztizni meg szídkozódni #8

2023. ápr. 22. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!